VIVE Targi Kielce

Autor: CYFRASPORT VIVE Targi Kielce

Vive wraca z Petersburga z dwoma punktami, pewna wygrana Kielczan w Lidze Mistrzów

2012-10-06 21:46

Vive Kielce wygrało drugi mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Podopieczni Bogdana Wenty łatwo rozprawili się na wyjeździe z drużyną z Sankt Petersburga.

Już po pierwszej połowie nikt nie miał żadnych wątpliwości, kto wyjdzie z tego starcia zwycięską ręką. Kielczanie na przerwę schodzili prowadząc 17:10, a na początku drugiej odsłony meczu odskoczyli rywalom na kolejne 4 bramki.

Ostatecznie Vive pokonało Sankt Petersburg 31:21.

Mistrzowie Polski są po drugiej serii spotkań liderami swojej grupy. Następny mecz już za tydzień w sobotę - przed własną publicznością Vive podejmie Gorenje Velenje.

Sankt Petersburg - Vive Targi Kielce 21:31 (10:17)

Vive Targi Kielce: Szmal, Buchcic - Cupić 12, Stojković 4, Jurecki 3, Rosiński 3, Jachlewski 2, Lijewski 2, Buntić 2, Strlek 1, Bielecki 1, Olafsson 1, Grabarczyk, Zorman, Musa