Łomża Industria Kielce

i

Autor: Cyfra Sport Łomża Industria Kielce

Wymowny wpis Łomży Vive po przegranym finale. Te słowa mówią wszystko, ruszyła lawina

2022-06-19 21:05

Łomża Vive Kielce zabrała głos po przegranym finale Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie. Drużyna z Polski, która słynnej "Blaugranie" uległa dopiero w konkursie rzutów karnych podziękowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych za wsparcie i zapowiedziała, co zamierza zrobić w kolejnym sezonie. Te słowa przegranych wywołały prawdziwą lawinę.

Łomża Vive Kielce przegrała wielki finał Ligi Mistrzów, ulegając słynnej Barcelonie dopiero po konkursie rzutów karnych. Kielczanie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych podziękowali fanom za doping i zapowiedzieli, co zamierzają zrobić za rok. Ich słowa odbiły się wielkim echem i wywołały prawdziwą lawinę komentarzy na portalu społecznościowym Twitter.

Koszmar Łomży Vive Kielce! Barcelona wygrywa dopiero w rzutach karnych, było bardzo blisko

Łomża Vive Kielce zabiera głos po przegranej w Lidze Mistrzów. Wyjawili swoje plany za rok

Po przegranej w Lidze Mistrzów Łomża Vive Kielce zamieściła na swoich mediach społecznościowych krótki komunikat, w którym podziękowała fanom za doping i zapowiedziała walkę o finał rozgrywek także w następnym sezonie.

- Jesteśmy drugą drużyną Europy! Za rok tu jednak wrócimy! Dziękujemy, że byliście z nami! - czytamy w poście zamieszczonym przez oficjalne konto Łomży Vive Kielce na Twitterze.

Publikacja przegranych finału Ligi Mistrzów wywołała natychmiastowe reakcje, a swoją opinię na temat gry Kielczan zamieścili nawet przedstawiciele ekstraklasowej Korony Kielce.

Tałant Dujszebajew szczerze po finale Ligi Mistrzów. Powiedział o wielkim bólu, jego słowa nie pozostawiają wątpliwości

Aby zobaczyć galerię z finału Łomży Vive Kielce z Barceloną, przejdź do galerii poniżej.

Korona Kielce odniosła się do publikacji Vive. Padły słowa uznania

Korona Kielce w swojej odpowiedzi na publikację Łomży Vive Kielce pogratulowała klubowi i okazała mu wielki szacunek.

- Walczyliście do końca. Wracajcie bezpiecznie do Kielc. Gratulujemy świetnej drogi do finału i tego ostatniego meczu godnego dwóch najlepszych drużyn w Europie. Szacunek Panowie! - napisali przedstawiciele Łomży Vive Kielce za pośrednictwem Twittera. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze