Patryk Rombel

i

Autor: Cyfra Sport Patryk Rombel

Pilne doniesienia!

Zwolnienie trenera reprezentacji Polski! Podjęto decyzję, pilny komunikat!

2023-02-06 16:39

Patryk Rombel nie będzie już selekcjonerem polskiej kadry piłkarzy ręcznych. Związek Piłki Ręcznej w Polsce podjął decyzję, aby nie przedłużać kontraktu ze szkoleniowcem. Mamy oficjalny komunikat ze strony przedstawicieli związku, wszystko stało się jasne.

Patryk Rombel nie będzie dłużej opiekunem polskich piłkarzy ręcznych. Szkoleniowiec, który prowadził polską kadrę w trakcie mistrzostw świata nie dostał przedłużenia swojej umowy, a strona Związku Piłki Ręcznej w Polsce podała informację o swojej decyzji.

Patryk Rombel nie bedzie pracował z polskimi piłkarzami ręcznymi. Jest oficjalny komunikat

– Po szczegółowej analizie sytuacji i konsultacjach z Zarządem ZPRP zdecydowałem, że kontrakt z trenerem Patrykiem Romblem nie zostanie przedłużony. (...) W sporcie zawsze na koniec najważniejszy jest wynik – a tego zabrakło. Bardzo dziękuję Patrykowi Romblowi za prowadzenie reprezentacji i dotychczasową współpracę - poinformował komunikat zamieszczony na stronie internetowej Związu Piłki Ręcznej w Polsce .

Sam Rombel odniósł się już do decyzji przedstawicieli związku.

- Dziękuję prezesowi ZPRP za zaufanie i możliwość pracy z reprezentacją. Prowadzenie drużyny narodowej było dla mnie ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem. Wierzę, że jako trener nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa i w przyszłości podejmę nowe wyzwania, także te służące rozwojowi polskiej piłki ręcznej  - powiedział Patryk Rombel.

Sonda
Czy interesujesz się piłką ręczną?
Najnowsze