20-letni piłkarz ZADŹGAŁ prezesa klubu. BRUTALNY MORD spowodowany zazdrością o matkę

2020-09-18 9:53 DaO
Znicz, świeczka
Autor: East News Znicz

Środowisko piłkarskie w Brazylii jest wstrząśnięte ostatnimi wydarzeniami w mieście Rolandii. Były prezes tamtejszego klubu, 58-letni Jose Danilsona de Oliveira został zamordowany przez 20-letniego piłkarza. Ofiara zabójcy zmarła w szpitalu, gdzie lekarze próbowali walczyć o jego życie. Szokujący jest motyw zbrodni, której dokonał młody zawodnik.

Vinicius Henrique Corsini, a więc sprawca morderstwa, to były piłkarz zespołu Nacional AC. Mimo młodego wieku niedawno poprosił klub o rozwiązanie kontraktu, bowiem nie czuł już pasji do piłki i chciał zająć się czymś innym. 20-latek najpewniej nie będzie miał okazji podjąć innej pracy, bowiem na długie lata trafi za kratki. Wszystko przez zabójstwo byłego prezesa Nacional AC.

Ibrahimović POBIŁ osiągnięcie legendarnego reprezentanta Polski. Coś NIESAMOWITEGO!

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Do makabrycznej zbrodni doszło w minioną środę. Corsini według informacji policji przekazanych portalowi terra.com.br kupił nóż na targu, a następnie udał się pod firmę ofiary i zaczekał na 58-latka. Gdy ten wyszedł z budynku został dźgnięty przez sprawcę w nogę i szyję. De Oliveira został przetransportowany do szpitala, ale lekarze nie zdołali uratować jego życia.

Mecz KURIOZUM. Przez koronawirusa bali się podejść do rywali. Skończyło się TRAGEDIĄ

Zabójcę udało się zatrzymać i został aresztowany. Corsini przyznał się do winy i wytłumaczył, że powodem ataku było to, że ofiara "podrywała" jego matkę. De Oliveira w swoim mieście był popularny. Długo był odpowiedzialny za zarządzanie trzecioligowym klubem, a także był lokalnym politykiem.

Najnowsze