Ach, ten dekolt Sylwii Dekiert! Kuszące oblicze dziennikarki TVP

2021-07-27 10:41
Sylwia Dekiert
Autor: instagram/sylwiadekiert Sylwia Dekiert

Fani sportu w to lato mogli bliżej poznać pracę Sylwii Dekiert. Dziennikarka prowadziła studia meczowe i była reporterką podczas niedawno zakończonego piłkarskiego Euro, a teraz realizuje się także przy okazji igrzysk olimpijskich. Kibice doceniają ją nie tylko za wiedzę sportową, ale i za ponadprzeciętną urodę. Teraz ujrzeliśmy kolejną jej odsłonę!

Trwają igrzyska olimpijskie w Tokio. Polscy sportowcy w dalszym ciągu nie wywalczyli żadnego medalu, ale nie tracą nadziei, że wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie. Rywalizacja nie rozpoczęła się jeszcze w lekkoatletyce, pozostającej gigantyczną nadzieją "Biało-czerwonych" na dobre rezultaty. Cały czas pozostają dodatkowo siatkarze - choć rozpoczęli oni turniej od bolesnej i niespodziewanej porażki z Iranem, to jednak w dalszym ciągu nikt nie ma wątpliwości, że stać ich na złoto. Olimpijskie emocje fani mogą śledzić za pomocą transmisji w TVP, a jedną z dziennikarek odpowiadających za właściwe opakowanie produktu jest Sylwia Dekiert. Popularna żurnalistka dała się poznać kibicom sportowym nieco szerzej podczas niedawnych mistrzostw Europy w piłce nożnej, kiedy pracowała zarówno w studio, jak i jako reporterka. Teraz udziela się ponownie, a fani doceniają ją nie tylko za świetny warsztat oraz przygotowanie merytoryczne, ale i za urodę. Kolejną stylizację Sylwia Dekiert zaprezentowała podczas poniedziałkowej transmisji z Tokio.

Zobacz też: Obrzydliwe kłamstwa Japończyków przed Tokio 2020? Sportowcy cierpią katusze

Dekolt Sylwii Dekiert
Autor: TVP Dekolt Sylwii Dekiert

Występy Sylwii Dekiert z całą pewnością ubarwiają transmisje TVP z igrzysk olimpijskich. Koniec końców kibicom pozostaje mieć nadzieję, że dziennikarka sportowa będzie miała okazję do przekazywania pozytywnych wieści z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jak dotąd jej się nie udawało, ale niektórzy sportowcy dopiero rozpoczynają rywalizowanie o medale Tokio 2020.

Marcin Lewandowski: nie narzekam na upały
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze