Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Anna Lewandowska bez stanika pod prysznicem! Gorące zdjęcia topless, odsłoniła niemal wszystko

2022-07-13 16:09

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jej związek z Robertem Lewandowskim interesuje miliony Polaków. Podziwiają oni umiejętności piłkarskie "Lewego", ale doceniają też rodzinne ciepło, jakie panuje w jego domu. Za to w dużej mierze odpowiada Anna. 33-latka stała się czołową polską influencerką i chętnie dzieli się życiem prywatnym w internecie. Ostatnio do sieci trafiły zdjęcia Lewandowskiej spod prysznica! Paradując bez stanika, odsłoniła niemal wszystko.

Sukcesy Lewandowskiego na piłkarskich boiskach błyskawicznie przełożyły się na popularność jego najbliższych. Była mistrzyni karate i instruktorka fitness doskonale wykorzystała okazję i zbudowała własną markę, która jest warta miliony. Lewandowska dba o formę fizyczną i psychiczną, a z jej porad korzysta wielu ludzi. Wystarczy wspomnieć, że profil Anny na Instagramie śledzi ponad 4,2 miliona użytkowników. 33-latka bardzo ceni kontakt z nimi i codziennie zamieszcza posty. Chętnie pokazuje im chwile z życia prywatnego, co ciekawi zarówno fanów piłkarza, jak i tych zainteresowanych codziennością wpływowej rodziny. Ostatnie tygodnie Lewandowscy spędzili na Majorce. Żona Lewandowskiego korzystała z każdej chwili w promieniach tamtejszego słońca.

Anna Lewandowska już tego nie ukryje. Internauci odkryli prawdę, jedna decyzja wywołała lawinę

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Anna Lewandowska bez stanika pod prysznicem! Gorące zdjęcia topless

Bardzo możliwe, że już wkrótce rodzina Lewandowskich na stałe zamieszka w Hiszpanii. Robert nie ukrywa, że po 8 latach chciałby odejść z Bayernu Monachium, a jego nowym klubem ma zostać FC Barcelona. Wciąż toczą się negocjacje pomiędzy tymi klubami, a najlepszy piłkarz świata 2020 i 2021 roku musiał wrócić do Bawarii. W Niemczech pojawił się bez żony i córek, które pozostały na Majorce. W dalszym ciągu korzystały z uroków tej pięknej wyspy. Anna postanowiła wykorzystać słońce i zadbać o opaleniznę. W tym celu paradowała bez stanika nawet pod zewnętrznym prysznicem! W galerii poniżej zobaczysz gorące zdjęcia Lewandowskiej topless:

Wymowna mina Lewandowskiego na treningu Bayernu! Trudno było to ukryć, zdjęcia nie kłamią

Anna Lewandowska - związek z Robertem

Lewandowscy poznali się w czasach, gdy Robert był piłkarzem Znicza Pruszków. Kobieta, z domu Stachurska, początkowo nie mogła zamieszkać z nim, gdy przeprowadził się do Poznania. Transfer z Lecha do Borussii Dortmund sprawił, że zakochani wspólnie wyjechali do Niemiec. Już po roku w Dortmundzie "Lewy" oświadczył się partnerce, a ich zjawiskowy ślub odbył się w czerwcu 2013 roku. Cztery lata później Anna urodziła pierwszą córkę - Klarę, a po trzech latach na świat przyszło drugie dziecko Lewandowskich - Laura. 

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany