Anna Lewandowska chce wrócić do korzeni? Mówi o tęsknocie za przeszłością [ZDJĘCIE]

2019-10-18 11:05 MSo
Anna Lewandowska
Autor: Newspix / Instagram Anna Lewandowska

Choć w dzisiejszych czcasach nie brakuje tych, którzy twierdzą, że w życiu należy patrzeć tylko do przodu, to ludzka natura sprawia, że często lubimy wrócić do korzeni. Wśród nich jest Anna Lewandowska. Trenerka fitness opublikowała na swoim Instagramie ciekawe zdjęcia w stroju karate, a także wpis na temat tego, jak przeszłość wpłynęła na dziś!

Anna Lewandowska od lat związana jest ze światem sportu - nie tylko przez to, że jej mężem jest Robert Lewandowski. Przez lata trenowała jeden z najpopularniejszych sportów walki, karate. Choć od lat nie występuje już na macie, to wciąż posiada strój, który założyła do najnowszego zdjęcia na Instagramie.

We wpisie opowiedziała również o tym, jak karate ukształtowało ją jako człowieka. - Powrót do PRZESZŁOŚCI? Czasem łapie mnie TĘSKNOTA do tej ADRENALINY na macie oraz za tymi ludźmi, z którymi tyle lat trenowałam. WOJOWNICZKI tak mają. Choć CIESZĘ SIĘ z tego w jakim miejscu jestem i jak wygląda moja PRACA... - napisała Lewandowska.

Jak zmienił ją sport? Jedna z najpopularniejszych trenerek fitness porównała siebie z przeszłości do dzisiaj. Anna nie jest już m.in. roztrzepana, nie jest buntowniczką, dziewczyną chcącą tylko wygrywać, żyjącą z dnia na dzień, bez planów, łapiącą co przyniesie dzień czy zagubioną. Jest za to zdyscyplinowana, jest kobietą umiejącą przegrywać, zdyscyplinowaną, pewną siebie i zorganizowaną i konsekwentną.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Back in time? Sometimes I miss this adrenaline rush and people I have trained with for so many years❤ Warriors 💪🏻 Although I am happy about where I am now and what i do.... _______________________________ Powrót do PRZESZŁOŚCI ?🥋 Czasem łapie mnie TĘSKNOTA do tej ADRENALINY na macie oraz za tymi ludźmi, z którymi tyle lat trenowałam❤ WOJOWNICZKI tak mają💪🤷‍♀ Choć CIESZĘ SIĘ z tego w jakim miejscu jestem i jak wygląda moja PRACA ... JAK ZMIENIŁ MNIE SPORT ?🥋 ⚫roztrzepana > punktualna WNIOSEK: wiesz, kiedy i gdzie masz być. Nauczona podporządkowywania treningom innych planów, teraz podporządkowuję się swoim obowiązkom, które uznałam za priorytetowe. ⚫buntowniczka > zdyscyplinowana WNIOSEK: szanuję nadrzędne wartości i zasady, znam swoje obowiązki i je wypełniam. ⚫z dziewczyny chcącej wygrywać > w kobietę umiejącą przegrywać. WNIOSEK: porażki się zdarzają każdym, ale to one motywują do pracy nad sobą. ⚫żyjąca z dnia na dzień, bez planów, łapiąca co przyniesie dzień > zorganizowana i konsekwentna w działaniu WNIOSEK: wiem, co mam zrobić, planuję przyszłość, zakładam różne scenariusze i rozwiązania, wytrwale dążę do realizacji planów. ⚫kompleksy > pewność siebie WNIOSEK: poznałam swoją wartość, wiem, co umiem i namawiam innych, aby NIE WĄTPILI w SIEBIE. ⚫zagubienie > cel i wizja w życiu WNIOSEK: znam swoje słabości i mocne strony, wiem, czego chcę dążene do celu ⚫filigranowa dziewczynka > w sportowiec WNIOSEK: zapracowałam na swoje mięśnie i zdrowe ciało, wiem, że mam siłę i mogę pokonać wiele trudności. ⚫lęk przed bólem > w siłę fizyczną przekładająca się na siłę psychiczną WNIOSEK: potrafię stawić czoła trudnościom. ⚫jestem przeciętna > w zdobywam medale WNIOSEK: ciężka praca została nagrodzona Wasza Ann🥰 #annalewandowska #karate #sport #budo #dojo Příspěvek sdílený Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba),

Fani docenili jej szczerość, a także pokazanie jak wygląda droga od początku ciężkiej pracy do samego efektu końcowego. - Życie ma różne scenariusze, ale wiem że nigdy nic nie dzieje się bez powodu! Twoje słowa motywuja! Do pracy nas sobą! Tylko trzeba pokonać swój lęk! Ściskam mocno - napisała jedna z fanek.

Najnowsze