Anna Lewandowska pokazała swoje NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIE w historii! Goła pupa na wierzchu

2021-01-23 12:09 jwa
Anna Lewandowska z gołą pupą
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska z gołą pupą

Anna Lewandowska znowu rozpaliła Instagram! Znana trenerka fitness i żona Roberta Lewandowskiego opublikowała zdjęcie, które internauci okrzyknęli mianem najpiękniejszego w historii! Anna Lewandowska na fotce pozuje w wyzywającym bikini, a jej naga pupa jest żywym dowodem na to, że plany treningowe guru Polek w dziedzinie fitnessu są skuteczne! Takiego zdjęcia chyba nikt się nie spodziewał!

Anna Lewandowska i jej Instagram to kopalnia prawdziwych mądrości w dziedzinie fitness i zdrowego odżywiania. Znana trenerka jest jednak dobra nie tylko w teorii. Sama nie lubi zbyt długo siedzieć w jednym miejscu i wylewa siódme poty na ciężkich treningach. Anna Lewandowska dzięki temu dysponuje niezwykle wysportowaną sylwetką, którą często się chwali. A, że jest czym, widać na nowym zdjęciu na Instagramie Anny Lewandowskiej. Choć fotka już wcześniej pojawiała się w sieci, to najwyraźniej sama Lewandowska jest do niej niezwykle mocno przywiązana. Zdjęcie żony Roberta Lewandowskiego, na którym widać jej wyrzeźbioną pupę znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. Sądząc po komentarzach pod zdjęciem na Instagramie warto je zobaczyć na własne oczy!

Zobacz: Smutna prawda o rodzinie Anny Lewandowskiej. Ojciec ich wszystkich skrzywdził. To potężna TRAUMA

Anna Lewandowska jak zawsze mogła liczyć na wielkie wsparcie fanów. Pod zdjęciem w bikini pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwujący konto Anny Lewandowskiej na portalu społecznościowym byli oczywiście pod ogromnym wrażeniem ciała, które zobaczyli. Jeden z fanów okrzyknął fotkę najpiękniejszym zdjęciem Lewandowskiej w historii. Nie brakowało również innych komentarzy, wyrażających podziw dla jednej z najpopularniejszych Polek na świecie.

Sprawdź: Anna Lewandowska będzie w trzeciej ciąży?! Żona Roberta się wygadała, jest dowód!

Lewandowska tańczy dla ruchu ciałopozytywnego
Najnowsze