Anna Lewandowska nie mogła ukryć wzruszenia. Odkryła nieznane kulisy "Złotej Piłki". Trudno przejść obojętnie!

2021-12-03 9:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska ma za sobą pełen emocji tydzień. Trenerka towarzyszyła mężowi, Robertowi Lewandowskiemu, w trakcie gali plebiscytu "Złotej Piłki", gdzie Polak zajął drugie miejsce. Była mistrzyni karate w swoich mediach społecznościowych przekazała, że była świadkiem wyjątkowo wzruszających scen w trakcie samej gali. To wspomnienie zostanie w niej na zawsze.

Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi fanami nieznanymi kulisami gali "Złotej Piłki". W trakcie, gdy najlepsi piłkarze świata walczyli o prestiżową nagrodę "France Football", trenerka była świadkiem naprawdę wzruszających scen, które na długo zostaną w jej pamięci. 

Christian Eriksen wróci do gry? Media przyłapały go na treningach, świetne wiadomości

Anna Lewandowska nie mogła ukryć wzruszenia. Wszystko zdarzyło się na gali "Złotej Piłki"

Żona kapitana reprezentacji Polski i Bayernu Monachium zdecydowała się opublikować na swoim Instagramie zdjęcie bardzo wzruszających scen z poniedziałkowej gali "Złotej Piłki". Okazało się, że w czasie, gdy kibice na całym świecie śledzili rywalizację między Robertem Lewandowskim a Leo Messim, dochodziło do naprawdę wzruszających scen z udziałem osób chorych, dla których przygotowano specjalną formę transmisji.

- To był jeden z bardziej wzruszających momentów na gali w Paryżu. Na małych ekranach wyświetlone były chore osoby, dzieci, będące w tym czasie w szpitalu - zdradziła Anna Lewandowska na swoich mediach społecznościowych.

Katarzyna Skowrońska dostała ofertę rozebrania się za pieniądze. Musiała podjąć ważną decyzję

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta i Anny Lewandowskich z gali "Złotej Piłki", przejdź do galerii poniżej.

Lewandowski nie był zły z powodu wyniku plebiscytu. Spędził w Paryżu dobre chwile

Sam Lewandowski o gali powiedział w trakcie krótkiej rozmowy z TVP. Kapitan reprezentacji Polski przyznał, że dla niego wyjazd do stolicy Francji był bardzo dobry i nie żałuje swojego pojawienia się na plebiscycie "France Football".

- Przyjechałem dobrze się bawić i doceniać, że jestem na gali Złotej Piłki. Nie ma żadnego zaskoczenia wynikami plebiscytu. Dla mnie ten wieczór to odskocznia i fajna sprawa - skomentował Lewandowski dla TVP Sport.

Anna Lewandowska
Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze