Katarzyna Skowrońska dostała ofertę rozebrania się za pieniądze. Musiała podjąć ważną decyzję

2021-12-02 18:00
Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki
Autor: CEV Katarzyna Skowrońska, wieloletnia reprezentantka Polski w siatkówce

Katarzyna Skowrońska jest postacią, która od lat wzbudza wielkie emocje wśród fanów polskiego sportu. Jedna z najpiękniejszych siatkarek w historii reprezentacji Polski kilka lat temu dostała propozycję, aby wystąpić w rozbieranej sesji magazynu "Playboy". Sportsmenka podjęła ważną decyzję, o której opowiedziała w wywiadzie z "Eurosportem".

Katarzyna Skowrońska jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Sportsmenka przez lata przynosiła wielką radość fanom kobiecej reprezentacji Polski w siatkówkę, a jej uroda przyciągała wzrok tysięcy mężczyzn. Nic więc dziwnego, że swego czasu gwiazda dostawała propozycje wzięcia udziału w rozbieranej sesji, na co jednak nigdy się nie zdecydowała. W wywiadzie dla "Eurosportu" powiedziała dlaczego.

Straszne wyznanie Justyny Kowalczyk. Zmagała się z okropnymi rzeczami, wypisywali potworności o dziecku

Katarzyna Skowrońska dostawała propozycje rozbieranych sesji. Nidgy się na to nie zdecydowała

Jak sama gwiazda przyznała, miała swoje powody, aby nie rozbierać się za pieniądze. Mimo licznych propozycji, uznaje, że takie rzeczy są zupełnie nie dla niej.

- Często w wywiadach z panią pada pytanie, dlaczego nie wzięła pani udziału w sesji dla "Playboya", co chyba panią irytuje. Z jakich propozycji, wykraczających poza świat sportu, nie chciała pani skorzystać? - zapytał dziennikarz "Eurosportu" Skowrońskiej.

- Nigdy nie zgodziłam się rozebrać, choć uważam, że ciało i nagość to nic złego. Nie chciałam po prostu tego robić w takim magazynie. Co innego kobieca, subtelna sesja w innym piśmie. Każdy ma wybór. - mówiła siatkarka.

Kamil Stoch nie może robić tego na konkursach Pucharu Świata. Jego żona wyjawiła całą prawdę, musi jechać specjalnie do domu

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Fani adrenaliny marzą o tym miejscu. Co czeka w środku?

Skowrońska nie miała "parcia na szkło". Dostawała masę dobrych propozycji

Sama Skowrońska tak samo jak odmawiała udziału w rozbieranych sesjach, nigdy nie zdecydowała się na udział w żadnej reklamie, bądź programie. Jak sama przyznała po latach, miała takich ofert bardzo dużo.

- Z wielu innych propozycji nie skorzystałam. Przepadały udziały w jakimś programie albo sesje reklamowe. Po prostu oferty nie współgrały z karierą sportową, bo rzadko bywałam w Polsce. Skupiłam się wyłącznie na rozwoju zawodowym, choć wydaje mi się, że teraz, gdybym nadal grała, pewne rzeczy można zrobić inaczej, dograć terminy. Z drugiej strony nie żałuję, bo nigdy nie miałam ogromnego parcia na szkło. Latami nieustannie występowałam w klubie i reprezentacji. Nie wiedziałam, czym są wakacje. - opowiadała Katarzyna Skowrońska.

Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze