Kamil Stoch nie może robić tego na konkursach Pucharu Świata. Jego żona wyjawiła całą prawdę, musi jechać specjalnie do domu

2021-12-02 17:02
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch skrywa pewną tajemnicę. Okazuje się, że mistrz olimpijski z Soczi ma pewne rzeczy, których nie może robić w trakcie wyjazdów na kursy Pucharu Świata. Ewa Bilan-Stoch wyznała w rozmowie z "Dziennikiem Polskim", że po pewne rzeczy sportowiec musi się fatygować aż do domu. Sam jednak nie może tego żałować.

Kamil Stoch jest postacią, która od wielu lat wzbudza wielką ciekawość fanów. Najlepszy skoczek w obecnej reprezentacji Polski skrywa jednak pewne sekrety, o których nie mówi publicznie. Jak powiedziała jego żona Ewa w rozmowie z "Dziennikiem Polskim", mistrz olimpijski z Soczi nie może robić pewnych rzeczy w trakcie wyjazdów i musi jechać specjalnie do domu, aby robić rzeczy zakazane w trakcie konkursu Pucharu Świata.

Horngacher nie owijał w bawełnę. Dosadne słowa o skoczni w Wiśle. Zupełnie się z tym nie krył

Kamil Stoch nie może tego robić na wyjazdach. Żona sportowca wyznała prawdę

Okazuje się, że Kamil Stoch w trakcie wyjazdów nie może jeść swoich ulubionych rzeczy. Jak sama żona sportowca przyznaje, dopiero w domu jest w stanie kosztować kąsków, których jest mu niezwykle brak w trakcie zagranicznych podróży.

- Co Kamil wybiera z Pani kuchni? - zapytał dziennikarz "Dziennika Polskiego". 

- To, czego nie może jeść na wyjazdach. Na przykład uwielbia fasolkę po bretońsku według przepisu mojej babci, troszkę go jednak zmodyfikowałam. Jeden z trenerów Kamila, Grzesiek Sobczyk, na wieść o tym, że ją robię, prosi o porcyjkę do słoika. Dzisiaj zaproponowałam mu sznycelki, też według przepisu babci, sama mielę na nie wołowinę. Uwielbia je. I surówki, na przykład tę z białej kapusty z marchewką i jabłkiem. Wcześniej jej nie jadał, a teraz za nią przepada. - odpowiedziała Ewa Bilan-Stoch.

Straszne wyznanie Justyny Kowalczyk. Zmagała się z okropnymi rzeczami, wypisywali potworności o dziecku

Aby zobaczyć jak wygląda pasja żony Kamila Stocha, Ewy, przejdź do galerii poniżej.

Ewa Bilan-Stoch bardzo przeżywa zły nastrój męża. Stara się go rozweselać

Jak sama Ewa Bilan-Stoch przyznaje, jedna z najgorszych rzeczy, jaka ją dotyka to patrzenie na smutnego męża. Jak sama przyznaje, wtedy stara się za wszelką cenę go rozweselić.

- Zdarza mi się płakać, gdy widzę Kamila zbitego z tropu, krytykowanego. Ale chcę być dla niego oparciem, więc zaciskam zęby i staram się go rozbawić. Choćby wysyłając mu zabawne filmiki - powiedziała Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".

Sonda
Czy lubisz Ewę Bilan-Stoch?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze