Anna Lewandowska prezentuje ciążowy BRZUSZEK! Ma przesłanie na czas walki z KORONAWIRUSEM

2020-03-13 19:10 MD
Anna Lewandowska z ciastem
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska ze słodkościami

Kwarantanna, której poddawana jest coraz większa część europejskiego społeczeństwa, nie omija oczywiście także i sławnych osobistości. Czas w domu muszą spędzać również gwiazdy futbolu oraz ich ukochane. Z przesłaniem na ten szczególny czas postanowiła wyjść do swoich fanów Anna Lewandowska, która przy okazji zaprezentowała swą zaawansowaną już ciążę.

Robert Lewandowski co prawda i tak leczy kontuzję, przez którą nie wystąpiłby w ani jednym meczu do końca marca. Ten fakt zszedł jednak obecnie na dalszy plan. Futbol w zasadzie w całej Europie w obecnym miesiącu został bowiem po prostu zawieszony. Wszystko ma związek z panującą pandemią koronawirusa, która panoszy się coraz bardziej i zagraża życiu wielu osób.

Kiedy rodzi Anna Lewandowska? Termin porodu drugiego dziecka Lewandowskich

Co zrobić, aby w okresie, który powinniśmy spędzać w domach, nie nudzić się, jeżeli lubimy spędzać czas aktywnie? Z poradą spieszy Anna Lewandowska, która dodatkowo pokazała, jak wygląda jej okazały już ciążowy brzuszek. "Dziś SOCIAL MEDIA bardziej niż kiedykolwiek będą nas informować o tym co się dzieje, dlatego w tych trudnych dniach potraktujmy zalecenia bardzo serio #ZOSTAŃWDOMU tam PRACUJ , UCZ SIĘ , OBEJRZYJ dobry FILM albo.. #TRENUJWDOMU!" - napisała żona kapitana reprezentacji Polski.

Nie mamy wątpliwości, że wiele osób wykorzysta okres spędzany w czterech ścianach, aby zaznajomić się z treningowymi poradami Lewandowskiej! A tych jest już wydanych przecież bez liku.