Anna Lewandowska promuje MOCNE POŚLADKI. I pokazuje swoje! [ZDJĘCIE]

2020-07-10 9:59 Mil
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Znana trenerka fitness i żona kapitana reprezentacji Polski, Anna Lewandowska, nie zatrzymuje się ze swoimi aktywnościami. Kobieta cały czas promuje w mediach społecznościowych aktywny tryb życia, a teraz dodatkowo wprowadziła kolejne wyzwanie polegające na codziennych treningach. Aktualnie promuje mocne pośladki i... pokazuje swoje.

Ostatnio w życiu Anny i Roberta Lewandowskich działo się bardzo dużo. Miało to związek zwłaszcza z narodzinami ich drugiego dziecka - Laury. Dziewczynka przyszła na świat na początku maja, a dzielna mama mogła rozpocząc regenerację po porodzie. Ta przebiegła na tyle dobrze, że obecnie znana trenerka fitness pracuje już pełną parą nad swoimi kolejnymi projektami. A te jak zawsze polegają na promowaniu zdrowego oraz aktywnego trybu życia.

Robert Lewandowski pluska się w basenie z córeczką [ZDJĘCIE]

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Ok, chwila prawdy. Poproszę o info w komentarzu, kto nie odpuścił ANI JEDNEGO treningu w naszym wyzwaniu. Pytam, bo chciałam Wam powiedzieć, że jaaaa się dopiero rozkręcam i mam nadzieję, że Wam to się również udzieli. Że nie skończycie swojego obecnego zdrowego stylu życia z ostatnim dniem naszego challenge'u" - napisała Lewandowska na Instagramie. I tym razem postanowiła promować trening na mocne pośladki, przy okazji publikując zdjęcie swoich.

A czy wy dacie się skusić Annie Lewandowskiej i jej treningowym propozycjom? Jednego można być pewnym - dostosowanie się do wszystkich wytycznych może przynieść zbawienny wpływ na zdrowie, samopoczucie i kształt sylwetki.

Najnowsze