Co za piękny widok. Robert Lewandowski pluska się w basenie z córeczką [ZDJĘCIE]

2020-07-09 21:44 Marcin Szczepański
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Robert i Anna Lewandowscy

As Bayernu Monachium i reprezentacji Polski Robert Lewandowski udał się na zasłużony wypoczynek. Zabrał żonę Annę i córeczki do Grecji. Najsłynniejsza polska para opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z urlopu.

Robert Lewandowski ma za sobą bardzo udany sezon. Cieszył się z mistrzostwa, zdobył Puchar Niemiec, został królem strzelców, a jeszcze może namieszać w Lidze Mistrzów. Teraz został doceniony przez kolegów piłkarzy, którzy uznali, że w sezonie 2019/20 był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w Niemczech. "Lewy" zdeklasował rywali. To pokazuje, jak ogromnym szacunkiem cieszy się lider polskiej kadry.

Kolejny skalp gwiazdy Bayernu. Robert Lewandowski ZDEKLASOWAŁ konkurentów w Niemczech

Po dobrze wykonanej pracy przyszedł czas na chwilę oddechu. Rodzina Lewandowskich pojechała na Mykonos. Teraz mają czas dla siebie. Bawią się znakomicie. Każdą chwilę spędzają razem i z dziećmi. Ostatnio pani Anna pokazała na swoim profilu jak Robert pływa z córką Klarą w basenie. Zdjęcie było komentowane przez internautów, którzy dopytywali, gdzie najsłynniejsza polska para wyjechała na wakacje. - Pięknie, gdzie jesteście? - zapytała osoba obserwująca profil żony polskiego piłkarza. Ktoś inny urlop Lewandowskich podsumował krótko: - Super widok.

Z Atletico Madryt do ekipy mistrza Polski. Zaskakujący transfer Piasta Gliwice

Wyświetl ten post na Instagramie.
🐟🐙 Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)
Najnowsze