Anna Lewandowska urodziła: Ważny trop w sprawie GLUTENU dla Laury! Dzieci Lewandowskich mogą go jeść?

2020-05-06 13:42
Klara Lewandowska, Ania Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko! W środę 6 maja 2020 radosną nowinę ogłosił na Instagramie Robert Lewandowski. Para doczekała się drugiej córeczki, a fani szybko zaczęli zastanawiać się nad przeróżnymi kwestiami, związanymi z wychowywaniem maleńkiej Laury. Niektóre obserwujące dumały nad tym czy pociecha będzie mogła jeść gluten. Można chyba na to pytanie odpowiedzieć, pamiętając o wcześniejszej diecie Klary.

Anna Lewandowska urodziła zdrową córeczkę Laurę! Znana trenerka fitness i żona Roberta Lewandowskiego w środę 6 maja 2020 roku po raz kolejny udowodniła, że jest bardzo dzielną i silną kobietą. Pociechą w Internecie pochwalił się Robert Lewandowski, który na Instagrama wrzucił pierwsze wspólne zdjęcie z młodszą córeczką. Fani oprócz przekazywania gratulacji, zastanawiali się już nad przyszłością maleńkiej dziewczynki. Wśród pytań pojawiło się m.in. o dietę dla dziecka. Niektórzy obserwujący dywagowali czy Laura będzie mogła jeść gluten.

Anna Lewandowska - wiesz o niej wszystko?

Pytanie 1 z 12
Ile wzrostu ma Anna Lewandowska?

Nikt z zainteresowanych jednoznacznie na to pytanie nie odpowiedział, ale można spodziewać się, że będziemy mieli do czynienia z podobną sytuacją, jak w przypadku Klary. - Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego - powiedziała magazynowi "Gala" Anna Lewandowska, za co spadła na nią lawina krytyki. Niedługo później trenerka odniosła się do zarzutów i jasnym stało się, że Klara je gluten.

Anna Lewandowska urodziła. Czy Laura będzie miała niemieckie obywatelstwo? Przepisy mówią jasno

"Tak to jest, jak się słucha PLOTKI!!! MOJA CÓRKA JE PRODUKTY ZAWIERAJĄCE GLUTEN, STARAMY SIĘ ELIMINOWAĆ PSZENICĘ" - skomentowała całą sprawę na Instagramie i ostatecznie ją zamknęła.

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Więcej na temat Laury Lewandowskiej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze