Anna Lewandowska urodziła: Niemcy popędzili z gratulacjami! Powtarza się ten TAJEMNICZY ZNAK

2020-05-06 13:08
Anna Lewandowska urodziła drugą córkę
Autor: Instagram / _rl9 Anna Lewandowska urodziła drugą córkę

Anna Lewandowska urodziła w środę 6 maja 2020 roku drugą córeczkę! Laura przyszła na świat zdrowa i sprawiła, że na twarzach rodziców oraz siostry Klary pojawił się szeroki, szczery uśmiech. Zdjęcie Roberta Lewandowskiego z pociechą jest już szeroko komentowane na Instagramie. Z gratulacjami pospieszyli niemieccy koledzy "Lewego", którzy zamieścili komentarze w podobnym schemacie.

O tym, że Anna Lewandowska urodziła poinformował na Instagramie sam Robert Lewandowski. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski wrzucił na portal społecznościowy pierwsze zdjęcie z Laurą, na którym daje córeczce czułego, ojcowskiego buziaka. Pod fotografią od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, w tym także znanych postaci sportu. Dobre słowa przekazali m.in. Kamil Glik i Sławomir Peszko. Nie zabrakło także wpisów od niemieckich kolegów "Lewego".

Niemcy gratulują Lewandowskiemu
Autor: Instagram / _rl9 Niemcy gratulują Lewandowskiemu

Jerome Boateng, z którym Robert Lewandowski występuje w Bayernie Monachium, postawił na emotki. W swoim komentarzu zawarł czerwone serduszko na znak miłości i radości oraz złożone ręce. Podobną treść niosła za sobą odpowiedź Mario Goetze.

Anna Lewandowska URODZIŁA: Robert Lewandowski może szybko nie dostać się do ŁAZIENKI

Niemcy gratulują Lewandowskiemu
Autor: Instagram / _rl9 Niemcy gratulują Lewandowskiemu

Z nim Robert Lewandowski występował jeszcze w Borussii Dortmund. Niemiec postanowił wstawić trzy emotki złożonych dłoni. Ten tajemniczy symbol użyty przez dwóch zawodników zza naszej zachodniej granicy może mieć dwojakie znaczenie. Mogło chodzić o modlitwę za zdrowie malutkiej córeczki i całej rodziny albo prośbę o potrzebne dary dla pociechy "Lewego".

Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

O narodzinach Laury przeczytasz więcej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze