Anna Lewandowska zdradza KULISY wakacyjnego wypadu! To PIERWSZA MIŁOŚĆ Klary?!

2020-07-11 8:20 Mil
Klara Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Klara Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się zasłużonym wypoczynkiem na Majorce po tym, jak kapitan reprezentacji Polski dopiero co zakończył sezon Bundesligi oraz Pucharu Niemiec. Ze znanym małżeństwem na wakacjach przebywają także dzieci. Popularna trenerka fitness często dzieli się materiałami z wakacji na Instagramie - tym razem w roli głównej występuje jej córka, Klara.

Ostatnie tygodnie były bardzo intensywne zarówno dla Roberta Lewandowskiego, jak i jego żony. Zawodnik musiał znieść spore obciążenie meczów w Niemczech, gdzie dogrywano sezon 2019/2020 przerwany w wyniku pandemii koronawirusa. Wszystko skończyło się pomyślnie dla "Lewego" - jego Bayern Monachium wygrał zarówno w rozgrywkach ligowych jak i Pucharze Niemiec, a sam napastnik zgarnął m.in. ligową koronę króla strzelców.

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie może więc dziwić, że gdy tylko pojawiła się szansa na odsapnięcia od wszystkich emocji i presji, to Lewandowski wraz ze swoją żoną postanowił z niej skorzystać. Jako destynację tym razem obrali Europę - a konkretniej Majorkę. Tam mają okazję do cieszenia się słońcem i sobą, a dodatkowo do spędzania czasu z dziećmi. Starsza z ich córek, Klara, została nagrana przez swoją mamę jak biegnie u boku jednego z małych chłopczyków. Wszystko zostało okraszone pdopisem "LOVE". Czy to pierwsza, dziecięca miłość Klary?

Pierwsza miłość Klary
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Pierwsza miłość Klary

Lipcowy wypad na Majorkę z pewnością będzie niezapomniany - tak dla Roberta i Ani, którzy naładują baterie, jak i dla Klary mającej okazję do zawarcia przyjaźni z rówieśnikami - kto wie, może na całe życie!

A już od sierpnia "Lewy" ponownie będzie cieszył oczy kibiców na piłkarskich boiskach. Będzie bowiem walczył w barwach Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, w której w piątek rozlosowano całą drabinkę do końca sezonu.

Najnowsze