Anna Lewandowska zdradziła swój MIĘSNY sekret. Chodzi o drugą ciążę

2020-01-13 11:10 MD
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Żona kapitana reprezentacji Polski, Anna Lewandowska, jest już w szóstym miesiącu ciąży. Nieustannie kontynuuje w tym okresie swą aktywność w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fankami mnóstwem porad również odnośnie życia w stanie błogosławionym. Teraz 31-latka ponownie zabrała głos. Zdradziła jeden z aspektów, których dotychczas nie poruszała.

Minęły już ponad dwa miesiące, odkąd "Lewy" strzelił Olympiakosowi Pireus bramkę w Lidze Mistrzów i obwieścił światu, że wraz ze swoją żoną spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Obecnie ciąża znajduje się już coraz bliżej rozwiązania, które nastąpi najprawdopodobniej wczesną wiosną. Lewandowska stan oczekiwania na przyjście rodzeństwa dla swojej córeczki Klary wykorzystuje m.in. na to, aby dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami.

- To, że dieta kobiet w ciąży wpływa na nawyki żywieniowe dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione. I tak, okazuje się, że już podczas życia płodowego nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych. 1000 pierwszych dni życia od poczęcia, to czas, w którym organizm dziecka rośnie i rozwija się najintensywniej. Dlatego tak ważne jest, by przyszła mama będąc w ciąży dbała o zbilansowaną i urozmaiconą dietę - napisała żona Roberta Lewandowskiego.

Jedna z fanek zapytała także znaną trenerkę fitness o to, czy w czasie ciąży spożywa mięso. Kobieta postanowiła podzielić się informacją, o której do tej pory nie mówiła. - Bardzo sporadycznie - odparła Lewandowska.

To kolejny sekret odnośnie swojej ciąży, którym żona "Lewego" postanowiła podzielić się z osobami obserwującymi jej profil.

Najnowsze