Grażyna Strachota i Dariusz Szpakowski

i

Autor: SE Grażyna Strachota i Dariusz Szpakowski

Prawda wyszła na jaw!

Aż ciężko uwierzyć w to, kim jest żona Dariusza Szpakowskiego. Oglądały ją tysiące, mało kto o tym wiedział!

2024-05-16 10:00

Dariusz Szpakowski świętuje bardzo doniosłą okazję! Legendarny komentator telewizyjny, którego nie trzeba przedstawiać kibicom, obchodzi 73 urodziny. Mało kto wie, kim jest jego żona! Okazuje się, że Grażynę Strachotę mogliśmy przez lata oglądać w telewizji. Nie wszyscy zdawali sobie z tego sprawę!

Dariusz Szpakowski już w czerwcu znajdzie się na ustach wszystkich kibiców w Polsce. Legendarny komentator sportowy pojedzie do Niemiec, gdzie będzie relacjonował milionom fanów przebieg mistrzostw Europy w piłkę nożną. Mało kto wie, kim jest małżonka kultowego dziennikarza sportowego. Okazuje się, że Grażynę Strachotę od lat mogliśmy oglądać w telewizji! 

Dariusz Szpakowski związany jest z Grażyną Strachotą. Małżonka dziennikarza zrobiła niemałą karierę!

Historia miłości Strachoty i Szpakowskiego zaczęła się wiele lat temu. Para poznała się w telewizji, a później spotykali się na stokach, gdzie razem uprawiali jazdę na nartach. Szpakowski pomagał Strachocie także w nauce jazdy samochodem, a ich uczucie stawało się coraz to bardziej silne. 

-  Nie wiem, jak to się stało, ale od razu zakochałam się w Darku na śmierć i życie  - opowiadała Strachota, cytowana przez portal "WP. SportoweFakty". 

O ile o karierze Szpakowskiego wiemy wszystko, o tyle jego żona ma także bardzo udane życie zawodowe, o którym mało kto zdawał sobie sprawę!

Pani Grażyna Strachota jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Przez lata występowała w teatrze, a także w telewizji. Fani seriali mogli podziwiać jej talent w takich produkcjach jak  "Złotopolscy", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", czy "Dziewczyny ze Lwowa". Małżeństwo doczekało się dwóch córek, które są już pełnoletnie.

Jakub Kwiatkowski: Szpakowski będzie komentował tak długo, jak będzie chciał
Najnowsze