Brazylia - Chile, wynik 3:0 - RELACJA NA ŻYWO

2010-06-28 21:10

Mecz Brazylia - Chile rozpoczął się o 20:30.Trwa relacją live na portalu se.pl.

90 min + 4  koniec meczu, Brazylia grała "zimną , wyrachowana sambę", Chilijczycy dzielni, ale klasę gorsi. W 1/4 finału Brazylia trafi na Holandię.

85 min. w rewanżu groźna akcja Sancheza

80 min. żółta kartka dla Millara, Kakę zmienia Kleberson

74 min. w rewanżu niebezpieczny strzał Suazo na bramkę Brazylii, Julio Cesar  broni

70 min. rajd Bastosa po lewej flance i centra do Kaki, ale ten strzela nad bramką chilijską

68 min. żółta kartka dla Fuentesa za faul na Luisie Fabiano

66 min. strzał Valdivii tuż nad poprzeczką, Chile nie poddaje się, walczy

59 min. 3:0 dla Brazylii, rajd Ramiresa środkiem pola i wyłożenie piłki do strzału Robinho, który trafia w róg

52 min. dosrodkowanie Telo z wolnego, Chile próbuje zepchnąć Brazylijczyków, którzy bardzo spokojnie się bronią i czekają na okazje do kontry

48 min. Vidal fauluje Kakę, żółta kartka

46 min.  gra wznowiona, w drużynie Chile dwie zmiany: Telo wszedł na miejsce Contrerasa, a Valdivia za Gonzaleza

trwa przerwa w meczu

45 min. koniec I połowy. Chile próbowało grać, a Brazylia dwoma błyskotliwymi akcjami odbrała rywalom cały pomysł i inicjatywę. Czy Chilijczycy jeszcze się pozbierają?

42 min. strzał Bastosa obok słupka, z Chile uszło powietrze, "canarinhos" dominują

38 min.  2:0 dla Brazylii, piękna akcja Kaki i Luisa Fabiano zakończona strzałem tego ostatniego z 5 metrów. Wydaje się, że Chile raz trafione nie oprzytomniało w porę

34 min.  1:0 dla Brazylii, Maicon egzekwował rzut rożny, wysoko skoczył Juan i główką trafił pod poprzeczkę, nie udało sie "z gry", trafili ze

32 min. 1/3 meczu za nami i Brazylia wydaje sie bezsilna, czujność Chilijczyków sprawia, że nie są w stanie zbudować akcji, trwa kopanina w środku pola i obustronne straty piłki

30  min. faul Kaki na Vidalu, sędzia Webb zastanawia i sięga po żółtą kartkę

28 min. Brazylia pięć minut pod bramką Chile, rzut wolny dwa rożne i - żadnej okazji do zdobycia bramki

18 min. mecz przypomina walkę bokserów w zwarciu, bardzo krótkie krycie, pressing natychmiast po stracie piłki, przepychanki w środku pola i ani jednaj płynnej akcji w tempie

15 min. strzał Ramiresa z dystansu, nieskuteczny

13 min. Suazo w pozycji strzeleckiej, ale uderza zbyt lekko

10 min. Robinho w slalomie między obrońcami Chile, zatrzymany.

7 min. Brazylijczycy zaczęli wolno. Widać, że będą próbowali ustawiac akcje na prawej flance, gdzie operują Dani Alves i Maicon by dośrodkowywać w stronę Luisa Fabiano. Ale Chilijczycy odczytali plan. Uwaga, osatry strzał Gilberto Silvy z dystansu, Bravo broni.

5 min. Luis Fabiano w indywidualnej kontrze, ale strzał bardzo niecelny.

2 min. Pierwszy róg dla Chile.

1 min. Zaczęli. Chile od 10 lat nie wygrało z Brazylią, która szczyci się, że "ma na Chilijczyków sposób". Wydawałoby się, że w tym spotkaniu futbolowego Goliata z chudym sąsiadem wynik jest przesądzony. Ale to są "szalone mistrzostwa". A Chile nawet w przegranym meczu z Hiszpania imponowało fantastyczną ambicją. A więc....

Składy:

Brazylia: Julio Cesar - Maicon, Lucio, Juan,  Bastos - Dani Alves, Gilberto Silva, Ramires, Kaka - Luis Fabiano, Robinho.

Chile: Bravo -  Isla, Contreras, Fuentes,  Jara - Carmona, Vidal, Gonzalez -  Suazo,  Beausejour, Sanchez.

Sędzia: Howard Webb (Anglia), mecz na Ellis Park w Johannesburgu o godzinie 20.30.