DRAMAT piłkarza! MNÓSTWO KRWI, odcięta skóra i potworne ZDJĘCIA. SZOKUJĄCE zdarzenie

2020-11-28 15:09 dko
Sydney van Hooijdonk
Autor: Twitter Sydney van Hooijdonk

Niebezpieczeństwo czyha na nas tak naprawdę w każdym miejscu. Czasami wystarczy jeden fałszywy ruch, pośpiech, czy bezmyślność, aby do dramatycznej sytuacji doprowadzić nawet w domu. Coś o tym wie piłkarz holenderskiego NAC Breda Sydney van Hooijdonk. Zawodnik nie mógł wziąć udziału w ostatnim spotkaniu swojej drużyny, gdyż miał wypadek... w łazience.

Kibice NAC Breda mogli się zastanawiać, dlaczego bramkostrzelny napastnik, który w wielu meczach grał pełne dziewięćdziesiąt minut, nagle nie pojawił się podczas spotkania przeciwko Top Oss rozgrywanego w ramach drugiej ligi holenderskiej. Wcześniej z klubu nie dochodziły żadne sygnały, aby van Hooijdonk miał być nieobecny podczas piątkowej rywalizacji. Niedługo potem okazało się, co dokładnie zatrzymało napastnika w domu. Van Hooijdonk sam poinformował o tym w mediach społecznościowych.

Wszyscy zwrócili uwagę na strój Roberta Lewandowskiego. Nie dało się oderwać oczu, jeden szczegół przesądził

Trybson o skandalu w walce Najman-Don Kasjo: Uciekł jak SZCZUR! Vlog Andrzej Kostyra

Holenderski piłkarz opublikował zdjęcie z łazienki. Jednak było to nie byle jakie zdjęcie. Na fotografii widoczne było rozsypane szkło, a drugie zdjęcie pokazywało zakrwawione nogi zawodnika. Co się okazało? Van Hooijdonk tuż przed meczem chciał wziąć prysznic, ale zbyt mocno zamknął drzwi od kabiny i nie mógł się uwolnić. A że był sam w domu, musiał sobie jakoś poradzić. Niestety jedna z prób otworzenia kabiny zakończyła się rozbiciem szkła.

Mauro Cantoro, były as Wisły Kraków: Maradona był moim idolem i wielką inspiracją [WYWIAD]

Jak podał lokalny serwis BN DeStem zawodnik doznał dość poważnych obrażeń. Rozbite szkło raniło go w wargę, nadgarstek. Największe skutki widać było jednak na kostce, gdzie kawałek skóry oderwał się. Van Hooijdonk został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze musieli zszyć rany. Na razie nie wiadomo, jak długo będzie musiał pauzować Holender.

Najnowsze