Wszyscy zwrócili uwagę na strój Roberta Lewandowskiego. Nie dało się oderwać oczu, jeden szczegół przesądził

2020-11-27 21:46 mil
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Niebywałą popularnością cieszy się w naszym kraju Robert Lewandowski. Nic więc dziwnego, że dosłownie każda publikacja kapitana reprezentacji Polski w mediach społecznościowych odbija się szerokim echem. Nie inaczej było także przy okazji zdjęcia, na którym możemy ujrzeć "Lewego" w zupełnie innym wydaniu niż to znane z boisk piłkarskich!

Dobiega powoli do końca zdecydowanie najlepszy rok w karierze Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu Monachium miał liczne powody do radości zarówno pod względem indywidualnym, jak i drużynowym. Po wielu latach prób wreszcie udało mu się wygrać Ligę Mistrzów wraz z ekipą z Bawarii. Ponadto zgarnął koronę króla strzelców tych rozgrywek, co określił także i dominacją zespołową oraz solową na boiskach Bundesligi.

Mariusz Pudzianowski pokazał DZIECKO! Są jak dwie krople wody, wielka tajemnica WYCIEKŁA!

Ale Robert Lewandowski to oczywiście nie tylko wielkie sukcesy boiskowe. Polakowi doskonale idzie także poza murawą - jego biznesy prowadzone są w znakomity sposób i generują mu dodatkowe zyski. Tym bardziej dumny mógł być piłkarz za otrzymanie wyróznienia od magazynu "Forbes", który zajmuje się tematami dotyczącymi przedsiębiorstw i biznesu. Zawodnik pochwalił się statuetką w sieci!

Oprócz istoty wszystkiego, fani zwrócili także uwagę na pewien szczegół. Robert Lewandowski przyzwyczaił bowiem do pozowania w bardzo eleganckim wydaniu i oficjalnych strojach, jeżeli mowa o sytuacjach pozaboiskowych. Tym razem postawił zaś natomiast na bardzo luźny i wygodny sweter. W takiej stylizacji piłkarskiego mistrza znad Wisły nie jest nam dane podziwiać zbyt często!

Super Raport 27.11 (Goście: Jacek Karnowski - prezydent Sopotu oraz Paweł Kukiz - Kukiz'15)
Najnowsze