Dua Lipa OBMACYWANA przez piłkarzy. Fani opublikowali zdjęcia, w sieci ZAWRZAŁO

2020-11-19 10:56 ŁOLI
Dua Lipa
Autor: Instagram/ Dua Lipa

Gry wideo z każdym dniem dają nam coraz więcej możliwości. Obecnie realne stało się to, co jeszcze niedawno wydawać by się mogło kompletną abstrakcją. Trudno wyobrazić sobie jednak, żeby gracze mieli możliwość sterowania gwiazdą estrady biegającą za piłką na wirtualnych boiskach... a jednak. Sympatycy gry FIFA dostali właśnie taką możliwość, ale jak to często bywa, coś musiało pójść nie tak. Akcja mająca na celu promocję gry faktycznie przyniosła jej rozgłos, jednak nie taki, jaki powinna.

Jeszcze kilka lat temu granie w piłkę nożną w wirtualnej odsłonie sprowadzało się do sterowania zbiorem pikseli, które mniej lub bardziej przypominały gwiazdy piłki nożnej. Technologia poszła jednak do przodu i dziś ci, którzy sięgają po FIFĘ, mają okazję wcielić się w graczy, którzy są niemal idealnie odwzorowani. Produkt kanadyjskiej firmy od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku, ale zawsze można spróbować przyciągnąć kolejnych graczy, którzy do tej pory raczej nie sięgali po konkretny tytuł. Zabiegiem promującym FIFĘ w nowych kręgach miało być dodanie do niej gwiazdy estrady, którą jest Dua Lipa. Gracze od teraz mogą wcielić się w piosenkarkę i biegać nią po wirtualnych murawach. Zabieg ten miał przynieść rozgłos EA Sports i faktycznie tak się stało, jednak chyba nie o to chodziło. Twórcy gry zaliczyli katastrofalną wtopę zapominając o jednym szczególe, który wprawił fanów w osłupienie. Poznajcie szczegóły tej historii zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej. 

Robert Lewandowski DOBITNIE o sytuacji w kadrze. "Nie wiem czy się śmiać, czy płakać". Znowu się zacznie! 

Fifa od lat cieszy się sporym zainteresowaniem graczy, zostawiając w tyle swojego jedynego poważnego rywala na płaszczyźnie gier wideo o piłce nożnej. Nastawienie EA Sports oraz liczne wpadki i błędy, które przydarzają się kanadyjskiej firmie sprawiają, że zmęczeni gracze na powrót szukają wrażeń w produkcie Konami. 

Najnowsze