EROTYCZNY futbol w wykonaniu ślicznej prezenterki. Półnaga ładowała gole! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2019-12-05 13:48 JWa
Taylor Mega półnaga na boisku
Autor: Instagram / taylor_mega Taylor Mega półnaga na boisku

Po tym wideo zrobi wam się bardzo gorąco! Taylor Mega to jedna z najbardziej atrakcyjnych prezenterek na świecie. Modelka o wspaniałych kształtach uwielbia prezentować swoje wyrzeźbione ciało, a sport nie jest jej obcy. Jak widać, uwielbia między innymi piłkę nożną. Pewnego słonecznego dnia postanowiła w skąpym bikini wybrać się na boisko, by oddać skuteczne strzały na bramkę!

Taylor Mega jest jedną z najpopularniejszych prezenterek na świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony osób! Wiele celebrytek o takich zasięgach może tylko pomarzyć. Niezwykle atrakcyjna gwiazda ekranu często wykorzystuje medium społecznościowe, by pochwalić się swoim niezwykle wyrzeźbionym ciałem. Godziny ciężkich ćwiczeń i odpowiednia dieta sprawiły, że bez żadnego wstydu wychodzi na zewnątrz tylko w bikini. Tak było na przykład ostatnio, gdy postanowiła popisać się piłkarskimi umiejętnościami, a wideo z treningu już ma ponad milion odtworzeń!

Wyświetl ten post na Instagramie.
$pla$h 💦 @mega_swim Ph @lucasgro Post udostępniony przez ♛ Taylor MEGA ♛ (@taylor_mega)

Na nagraniu widać jak atrakcyjna modelka świetnie żongluje, a następnie popisuje się przyjęciem piłki na klatkę piersiową. Inne ujęcie prezentuje jej skuteczny strzał na bramkę. Niewykluczone, że wkrótce jakiś żeński klub skontaktuje się z Taylor Mega, by zasiliła szeregi drużyny!

Najnowsze