Wyciągnęli Siwiec kontrowersyjne słowa o RAKU. Może tego gorzko pożałować

2019-12-05 11:57 JWa
Wyciągnęli Siwiec kontrowersyjne słowa o RAKU. Może tego gorzko pożałować
Autor: Tomasz Radzik Wyciągnęli Siwiec kontrowersyjne słowa o RAKU. Może tego gorzko pożałować

Natalia Siwiec na dobre zapadła w pamięć polskich kibiców. Fani znad Wisły ochrzcili ją jako naszą miss Euro 2012. Na trybunach nie miała sobie równych i przyciągała uwagę. Szybko wkroczyła do świata celebrytów. Niestety, jak każdemu zdarzają się jej czasem wpadki. Jedną z nich był kontrowersyjny wpis o czerniaku i powodach występowania tego nowotworu. Za swoją opinię została właśnie nominowana do "Biologicznej Bzdury Roku".

Natalia Siwiec od lat odnajduje się w zawodzie modelki. Prawdziwy rozgłos dało jej Euro 2012, które nasz kraj organizował wraz z Ukrainą. Piękna kobieta pojawiła się wtedy na trybunach podczas meczów biało-czerwonych i z miejsca zdobyła serca fanów na całym Starym Kontynencie. Stała się celebrytką i media zaczęły śledzić każdy jej krok. Ma to swoje plusy i minusy. Do tych drugich należy na pewno fakt, że w przypadku wpadek odbijają się one głośnym echem. "Nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, które wskazują, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry" - napisała nie tak dawno na Instagramie Natalia Siwiec, czym wywołała spore poruszenie.

Instagramowa społeczność bardzo szybko zaczęła wytykać błąd w sposób mniej lub bardziej kulturalny. Ostatecznie sama autorka postanowiła przyznać się do błędu. Ta sytuacja ciągnie się jednak za nią po dziś dzień. Biolog Łukasz Sakowski prowadzi plebiscyt na "Biologiczną Bzdurę Roku" i w tym roku w gronie nominowanych znalazła się właśnie Natalia Siwiec za swoje słowa o nowotworze skóry.

Oprócz nominacji Natalii Siwiec na razie poznaliśmy tylko dwie inne. O niechlubny tytuł celebrytka "powalczy" na pewno z Wojciechem Cejrowskim i Jessicą Mercedes.

Najnowsze