Gdy Otylia Jędrzejczak wrzuciła zdjęcie z Glińskim, zawrzało na serio! Ocena nie pozostawia złudzeń

2021-04-26 7:51 Jakub Waśko
Otylia Jędrzejczak, Piotr Gliński
Autor: SE Otylia Jędrzejczak, Piotr Gliński

Otylia Jędrzejczak po zakończeniu sportowej kariery, udziela się społecznie. Jedna z najbardziej utytułowanych sportsmenek w Polsce robi wszystko, żeby adepci sportu nie musieli martwić się o warunki do swoich treningów. Jednak w chwili obecnej Otylia Jędrzejczak ma także inny problem. Chodzi oczywiście o zamknięte pływalnie. Rząd zdecydował się na taki ruch w ramach walki z epidemią koronawirusa w naszym kraju. Nic dziwnego, że komentarze w tej sprawie pojawiły się pod zdjęciem Otylii Jędrzejczak z ministrem Piotrem Glińskim.

Otylia Jędrzejczak od wielu lat dba o to, by w polskim ekosystemie sportowym nie brakowało talentów, a najlepszym zawodnikom warunki uprawiania dyscypliny nie przeszkadzały. Słynne na cały kraj są już specjalne zajęcia, które nasza wspaniała olimpijska prowadzi cyklicznie dla najmłodszych na pływalni. Niestety, w ostatnim czasie praca w tej materii jest znacznie trudniejsza. Wszystko przez decyzje rządzących, którzy w obliczu zagrożenia epidemicznego zdecydowali się na zamknięcie basenów. Nic więc dziwnego, że gdy tylko Otylia Jędrzejczyk wrzuciła na Instagrama zdjęcie z ministrem kultury i dziedzictwa narodowego i sportu Piotrem Glińskim, posypała się lawina komentarzy. Wielu fanów nie potrafiło wyrazić słów szacunku dla byłej pływaczki, która nawet po zakończeniu kariery poświęca się dyscyplinie.

Sprawdź: Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV na własnej skórze odczuł gigantyczny problem dotyczący wielu Polaków. Dla niego to prawdziwa masakra

Otylia Jędrzejczak o spotkaniu z Glińskim

Otylia Jędrzejczak po zakończonym spotkaniu w ministerstwie postanowiła napisać kilka słów do fanów. Z jej relacji jednoznacznie wynika, że poruszono temat aktualnej sytuacji w polskim pływaniu. "Podczas dzisiejszego spotkania z wicepremierem, ministrem kultury, dziedzictwa narodowego i sportu prof. Piotrem Glińskim rozmawialiśmy o kondycji polskiego pływania, ale także o tym, jak ważny jest sport powszechny w rozwoju człowieka. I to w każdej grupie wiekowej, choć oczywiście w szczególności wśród dzieci i młodzieży. Jako prezes Polskiego Stowarzyszenia Sportu Kobiet poruszyłam także problemy kobiecego sportu Zrównoważony powrót do aktywności w tym szczególnym czasie pandemicznym i już po epidemii Covid-19 jest bardzo ważny. Dziś jeszcze pływalnie są zamknięte, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli cieszyć się także tą formą aktywności" - napisała w przekazie umieszczonym na portalu społecznościowym Jędrzejczak.

Zobacz: Anna Lewandowska wprowadza w domu nowe zasady. Rodzinę reprezentanta Polski czekają spore zmiany

Posypała się lawina komentarzy

Jak można było się spodziewać zdjęcie Otylii Jędrzejczak z Piotrem Glińskim wywołało niemałe poruszenie na Instagramie. Niemal zawsze gdy sport miesza się z polityką, fani są bardzo zdeterminowani, by wyrażać swoje zdanie. "Absurdalne było zamknięcie pływalni działających w reżimie sanitarnym... zresztą nie jedynym " - zauważono w jednym z komentarzy. Wykonuje Pani kawał dobrej roboty. Szczególnie jestem wdzięczny za działanie na rzecz młodzieży. Rozmowy zimą przyniosły dobre skutki, może teraz też się uda? Pozdrawiam serdecznie" - napisano w kolejnym wpisie. "Bardzo tęsknię za pływalnią" - skarżyła się jeszcze inna użytkowniczka portalu.

Zobacz: Nie do wiary ile tatuaży ma Popek. Dopiero, gdy pokazał się PÓŁNAGO widać je wszystkie. Nie do policzenia!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze