GKS Jastrzębie - Legionovia TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać? TRANSMISJA i STREAM ONLINE z meczu GKS Jastrzębie - Legionovia 19.05.2018

2018-05-19 19:34 CH
Gol, bramka, piłka nożna
Autor: Eastnews

GKS Jastrzębie - Legionovia Legionowo TV NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA i STREAM ONLINE z meczu GKS Jastrzębie - Legionovia 19.05.2018. Mecz GKS Jastrzębie - Legionovia LIVE w telewizji i internecie. Gdzie oglądać mecz GKS Jastrzębie - Legionovia NA ŻYWO? Piłkarze GKS-u Jastrzębie są wciąż liderem II ligi, ale ostatnio pogubili dużo punktów. Czy przyklepią awans do meczu ze zdegradowaną Legionovią? Jak obejrzeć mecz GKS Jastrzębie - Legionovia.

Mecz GKS Jastrzębie - Legionovia Legionowo rozgrywany jest w ramach 32. kolejki II ligi. Piłkarze GKS-u Jastrzębie wciąż prowadzą w tabeli, ale z dużej przewagi, którą mieli jeszcze kilka tygodni temu, nie zostało już prawie nic. Pogubili sporo punktów i wciąż nie mogą świętować upragnionego awansu. Mają okazję przyklepać go już w sobotę. Jeżeli pokonają zdegradowaną już Legionovię Legionowo, a Radomiak w tej samej kolejce nie pokona w Poznaniu Warty, to GKS będzie już pewny miejsca w Top-3 a tym samym promocji do I ligi. Legionovia szanse na utrzymanie straciła w ostatnim meczu z Garbarnią Kraków. Mimo zremisowała 2:2 z Garbarnią Karków, to zwycięstwo MKS-u Kluczbork sprawiło, że zespół z Legionowa nie ma już nawet matematycznych szans na pozostanie w II lidze.

Mecz GKS Jastrzębie - Legionovia Legionowo zostanie rozegrany w sobotę 19 maja. Początek rywalizacji o godzinie 18:00. Transmisję na zywo z tego spotkania przeprowadzi portal Jas24Info.pl. To usługa płatna (PPV). Podstawowe informacje dotyczące transmisji w systemie Pay-per-view:
- cena zakupu kodu uprawniającego do uruchomienia transmisji to 15 złotych. Kod upoważnia do oglądania jednej aktywnej sesji w tym samym czasie.
- aby obejrzeć mecz, należy wpisać zakupiony wcześniej kod na stronie transmisja.jas24info.pl i wejść do pokoju transmisji.
- płatności dokonywane są za pośrednictwem serwisu payu.pl, a kod zostanie przesyłany na adres e-mail podany podczas dokonywania płatności.
- do zakupienia kodu nie jest wymagane zakładanie konta.
- transmisja jest obsługiwana przez portal jas24info.pl, natomiast płatności dokonywane są na rzecz klubu K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A.
- regulamin dostępu do transmisji dostępny jest na stronie transmisja.jas24info.pl.

Najnowsze