Gwiazda piłki ujawniła talent wokalny. Wystąpił w "The Voice" [WIDEO]

2020-01-02 15:49 KG
Max Kruse
Autor: Twitter.com/zrzut ekranu Max Kruse

Piłkarze swoją sławę zawdzięczają głównie boiskowym osiągnięciom. Wielu z nich posiada jednak wiele talentów, które nie są znane szerszej publiczności. Kibiców zaskoczył ostatnio zawodnik tureckiego Fenerbahce - Max Kruse. Niemiec postanowił boisko zamienić na scenę muzyczną i wystąpił w popularnym programie "The Voice"! Jak mu poszło?

Max Kruse to niemiecki napastnik, który latem zamienił Werder Brema na Fenerbahce. Zawodnik zaszokował swoich fanów i postanowił wziąć udział w tureckim programie "The Voice". Organizatorzy na pewno ucieszyli się z takiej decyzji. Jego osoba przyciągnęła przed telewizory nowych widzów, którzy chcieli zobaczyć jakie umiejętności pokaże ich ulubieniec. Okazało się, że piłkarz radzi sobie całkiem dobrze i po swoich "wykonie" awansował do kolejnego etapu programu. Nagranie z występu napastnika bardzo szybko obiegło internet i stało się prawdziwym hitem! 

Kruse na scenie "The Voice" zaprezentował aranżację utworu "Sway" Deana Martina. Po niemieckim napastniku widać było delikatny stres. Scena to zupełnie inne miejsce niż zielona murawa, do której jest przyzwyczajony. Mimo zdenerwowania udało się mu dobrze wypaść i awansować dalej, co bardzo spodobało się licznie zgromadzonej publiczności, która od razu poznała gwiazdora Fenerbahce i mocno trzymała za niego kciuki. Teraz przed gwiazdorem treningi nie tylko sportowe. Przed następnym etapem programu czeka go wiele ćwiczeń wokalnych by kolejnym razem zaprezentować się jeszcze lepiej. Jego fani już nie mogą się doczekać by zobaczyć go na scenie po raz kolejny. 

Najnowsze