Wanda Nara, Wanda Icardi

i

Autor: Instagram Wanda Nara, Wanda Icardi

Instagramowa drama gwiazdora PSG! Żona zarzuciła mu zdradę, wszystko potoczyło się lawinowo

2021-10-18 12:32

Wanda Nara i Mauro Icardi tworzą bardzo barwny związek, o którym od lat jest bardzo głośno. Teraz mamy kolejną odsłonę relacji argentyńskiej modelki z piłkarzem Paris Saint-Germain. Ta zarzuciła mu zdradę, a kolejne informacje publikowane przez tę dwójkę w sieci dały fanom bardzo sprzeczne informacje.

Wanda Nara jest związana z Mauro Icardim od lat. Wcześniej była partnerką innego piłkarza, Maxiego Lopeza, z którym ma trójkę dzieci. Argentynka dorobiła się miana skandalistki, jako że bardzo wiele zdradza na temat swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Teraz postanowiła podążyć właśnie tym tropem i poinformować cały świat za pomocą Instagrama, że jej ukochany nie dochował wierności w związku i zwrócił się w kierunku innej kobiety.

Zobacz też: Gdy Anna Lewandowska założyła tę koszulkę, oczy wypadły nam z orbit. Cena? Trzymajcie się mocno...

"Rozbiłeś kolejną rodzinę z powodu tej dziwki" - napisała na Instagramie Wanda Nara, po czym usunęła wszystkie zdjęcia z Mauro Icardim. Zagraniczne media szybko poinformowały, że to z powodu niewierności piłkarza mającego spotykać się z jedną z argentyńskich modelek. W kolejny dzień Wanda publikowła w sieci zdjęcia z podrózy do Mediolanu, gdzie mieszkała wraz z Icardim wcześniej, zanim ten przeniósł się do Paris Saint-Germain.

Co ciekawe jednak już w niedzielę piłkarz opublikował zdjęcie z Wandą składając jej życzenia z okazji argentyńskiego Dnia Matki. Już jednak w poniedziałkowy poranek Wanda Icardi opublikowała zdjęcie swojej dłoni, pisząc, że "wygodniej jest bez pierścionka". Do śledzących tę sprawę fanów wspomnianej dwójki dochodzą zatem sprzeczne informacje, a wszystko będzie jeszcze intensywnie rozwałkowywane w kolejnych dniach.

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze