Jak on to zrobił?! KOSMICZNE pudło w lidze argentyńskiej [WIDEO]

2021-07-27 15:29
Fatalne pudło N. Reniero
Autor: Twitter / JareKolinski

Ledwo zakończył się turniej Copa America, a liga argentyńska wchodzi już na wyższe obroty. W spotkaniu 2. kolejki tych rozgrywek Argentinos Juniors pokonali na własnym obiekcie Newells Old Boys 1:0, ale więcej niż o samym meczu pisze się o fatalnym pudle z doliczonego czasu gry, którego autorem był piłkarz gospodarzy – Nicolas Reniero.

Czy było to najgorsze pudło w historii futbolu? Niewykluczone. Cała sytuacja miała miejsce podczas spotkania 2. kolejki ligi argentyńskiej pomiędzy Argentinos Juniors oraz Newells Old Boys. Gospodarze wygrali 1:0, ale już w doliczonym czasie gry mieli wymarzoną wręcz okazję do podwyższenia rezultatu. Stanął przed nią Nicolas Reniero, wprowadzony na boisko w drugiej połowie meczu. 26-letni napastnik skorzystał z błędu rywala, dopadając do źle zagranej przez niego piłki, po czym minął golkipera Old Boys. Kiedy wydawało się, że najtrudniejsze już za Reniero i teraz pozostaje mu jedynie umieścić piłkę w pustej bramce, napastnik… pomylił się. Chociaż stał ledwie kilka metrów przed bramką i nikt go nie naciskał – futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką! Niewykluczone, że było to jedno z największych pudeł w historii piłki nożnej.

Na szczęście dla 26-letniego napastnika Argentinos Juniors dowieźli ostatecznie prowadzenie i mogli zainkasować trzy punkty. Wtorkowe zwycięstwo sprawiło, że Reniero i spółka po dwóch rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie cztery punkty i zajmują 5. lokatę w tabeli. Ich rywal ma w dorobku trzy „oczka” i zajmuje obecnie 10. pozycję.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE