Justyna Kowalczyk NIE WYTRZYMAŁA i uległa pokusie. Wszystkim pochwaliła się w sieci

2020-11-28 8:16 ŁOLI
Justyna Kowalczyk
Autor: SE Justyna Kowalczyk

Sportowiec też człowiek i swoje potrzeby ma, co oczywiste. Pandemia koronawirusa i zamknięcie wielu punktów, w tym restauracji, czy galerii handlowych sprawiło jednak, że wielu z nich nie można było w żaden sposób zaspokoić. Teraz się to jednak zmieniło, bo wiele sklepów jest na powrót otwartych. Ta wiadomość niesłychanie ucieszyła Justynę Kowalczyk, która rzuciła się w wir zakupów, o czym przy okazji poinformowała swoich fanów.

Pandemia koronawirusa diametralnie zmieniła życie nie tylko Polaków, ale także ludzi na całym świecie. Ze względu na bezpieczeństwo ludzi oraz ograniczenie ryzyka zakażenia, wraz ze wzrostem potwierdzonych przypadków koronawirusa, zamykane były kolejne obiekty, takie jak restauracje, galerie handlowe, czy kina. Szczególnie zamknięcie sklepów zasmuciło Polaków, biorąc pod uwagę zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie konieczność sprawienia prezentów najbliższym. Zgodnie z kolejnymi wytycznymi rządu, od soboty 28 listopada galerie handlowe znów są czynne, co oznacza, że wiele osób już od rana szykowało się do wizyty w sklepach, nie mogąc doczekać się otwarcia bram w poszczególnych punktach. 

Robert Lewandowski publicznie OŚMIESZONY. Szokująca reakcja kolegi z drużyny

Jedną z osób, które już od rana szykują się do szturmu na galerie handlowe jest wielokrotna mistrzyni biegów narciarskich, Justyna Kowalczyk. W mediach społecznościowych poinformowała ona swoich fanów, że ma zamiar udać się do sklepów tak, jak potrafi najlepiej, czyli biegiem. 

SZOKUJĄCA obietnica gwiazdora polskiej kadry. Przyznał to przed tysiącami widzów [WIDEO]

Najnowsze