Robert Lewandowski publicznie OŚMIESZONY. Szokująca reakcja kolegi z drużyny

2020-11-28 7:10 ŁOLI
Holstein Kiel - Bayern TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Puchar Niemiec Holstein Kiel - Bayern STREAM ONLINE LIVE Bayern w TV dzisiaj Na jakim programie Puchar Niemiec 13.01.2021
Autor: East News Holstein Kiel - Bayern TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Puchar Niemiec Holstein Kiel - Bayern STREAM ONLINE LIVE Bayern w TV dzisiaj Na jakim programie Puchar Niemiec 13.01.2021

Robert Lewandowski od dawna zachwyca świat futbolu i poprzednim sezonie udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników na świecie, sięgając z Bayernem po trzy korony oraz zdobywając tytuły najlepszego gracza i napastnika poprzedniego sezonu Ligi Mistrzów. Kapitan naszej kadry nie jest już jednak najmłodszym zawodnikiem, co wiele osób może wykorzystać żartując z Polaka i tak stało się tym razem. Lewemu nieźle się oberwało.

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj drużynę Bayernu Monachium oraz polską kadrę bez Roberta Lewandowskiego. Polak jest jednym z najważniejszych ogniw w zespole narodowym oraz ekipie mistrza Niemiec. Nie bez powodu zdobył bowiem tytuły najlepszego napastnika oraz zawodnika poprzedniego sezonu Ligi Mistrzów, a jego Bayern sięgnął po trzy korony, zdobywając tytuł mistrza kraju, Puchar Niemiec oraz trofeum Champions League. Nie jest jednak tajemnicą, że kapitan naszej kadry nie jest już najmłodszy i bliżej mu do końca kariery niż jej początku. To właśnie wiek Lewego jest jednym z powodów do żartów z niego, co wykorzystano tym razem. Polak oberwał tym bardziej, że w kadrze ekipy z Bawarii jest jednym z najstarszych piłkarzy. 

Trybson NIE WYTRZYMAŁ i RZUCIŁ SIĘ na rywala! Bijatyka na ważeniu przed FEN 31

Redakcja Bleacher Report znana jest m.in. z tworzenia satyrycznego i kreskówkowego miniserialu "The Champions", który opowiada losy piłkarzy występujących w Lidze Mistrzów i przy okazji mieszkających razem w dużej willi. Głównym bohaterem jednego z odcinków stał się Robert Lewandowski, który jako 32-latek miał na siłę szukać młodszych od siebie kolegów w Bayernie, czym tylko irytował kompanów. Jak to jednak zwykle bywa, wszystko dobrze się skończyło. Jednym z widzów, którym spodobał się od odcinek był Thomas Mueller, który stwierdził, że rozśmieszyła go historia, którą zobaczył. 

Cristiano Ronaldo nie mógł dłużej udawać, że rozebrana Georgina go nie rusza. Każdy facet o tym myśli!

Najnowsze