Cristiano Ronaldo nie mógł dłużej udawać, że rozebrana Georgina go nie rusza. Każdy facet o tym myśli!

2020-11-27 22:14 PM
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo
Autor: Instagram Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych, a tym samym najpopularniejszych zawodników na świecie. Dla wielu fanów i fanek jest on idolem, wzorem do naśladowania, ale także obiektem westchnień. Teraz piłkarski gwiazdor zaskoczył wszystkich niezwykłymi fotkami, jakie udostępnił w mediach społecznościowych.

Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie nie może narzekać na brak gry. Zarówno w Serie A jak i Lidze Mistrzów poprowadził on swój Juventus do zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach. Okazuje się jednak, że CR7 nie samymi treningami żyje.

Wszyscy zwrócili uwagę na strój Roberta Lewandowskiego. Nie dało się oderwać oczu, jeden szczegół przesądził

Portugalski gwiazdor jak mało kto potrafi zadbać o swój wizerunek. Jeśli brać pod uwagę liczbę obserwujących na Instagramie, to 35-letni piłkarz jest najpopularniejszym piłkarzem na świecie. Zawodnik Juventusu bardzo często udostępnia materiały z treningów lub z meczów, ale czasami możemy zobaczyć go również w innej roli.

Cristiano Ronaldo udostępnił niezwykle gorące fotki

Gwiazda Juventusu najwięcej zdjęć niezwiązanych bezpośrednio z piłką nożną udostępniał, gdy przechodził kwarantannę z powodu zachorowania na COVID-19. W ostatnich dniach udostępnił on także zdjęcie ze zmarłym tragicznie Diego Maradoną.

Teraz jednak CR7 postanowił nieco rozgrzać swoich fanów oraz fanki, wrzucając niezwykłe fotki. Wielu internautów nie mogło uwierzyć, że to właśnie ich ulubieniec jest na udostępnionych zdjęciach.

Potężny cios dla Messiego od Barcelony. Po tym już na pewno będzie chciał odejść, tak nie wolno!

Ronaldo i jego partnerka na seksownych zdjęciach

Cristiano Ronaldo udostępnił zdjęcia, na których pozuje mając przewieszoną przez ramię gitarę, a górną część ciała okrywa mu jedynie kamizelka bez rękawów, która do tego nie jest zapięta. Klimatyczne zdjęcie z odsłoniętym, umięśnionym torsem piłkarza wygląda jak odpowiedź na to, co pokazała dziś milionom fanów partnerka piłkarza, Georgina Rodriguez.

Piłkarz pod zdjęciami napisał tylko – Approved?! – pytając swoich fanów, czy podoba im się styl w jakim pokazał się ich idol. Internauci byli rzecz jasna zachwyceni zaskakującą „stylówką” Cristiano Ronaldo, który wygląda na poniższych zdjęciach jak prawdziwa gwiazda rocka!

Caster Semenya zawstydziła Cristiano Ronaldo w jego własnym wyzwaniu
Najnowsze