Trybson NIE WYTRZYMAŁ i RZUCIŁ SIĘ na rywala! Bijatyka na ważeniu przed FEN 31

2020-11-27 20:00 PM
Paweł Trybson Trybała
Autor: East News Paweł "Trybson" Trybała

FEN 31 zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę 28 listopada odbędzie się gala FEN 31: Lotos Fight Night, podczas której będziemy świadkami ośmiu pojedynków. W jednym z nich zmierzą się Łukasz Borowski i Paweł „Trybson” Trybała, którzy mówiąc delikatnie nie darzą się sympatią. Podczas ceremonii ważenia rywale rzucili się na siebie i trudno ich było rozdzielić.

FEN 31 będzie niezwykle interesującą galą. Przed nami kilka ekscytujących pojedynków, z czego dwa o pasy mistrzowskie. Wiele mówi się jednak też o walce Łukasza Borowskiego (4-8, 2 KO) z debiutującym na gali FEN Pawłem „Trybsonem” Trybałą (6-3, 6 KO).

FEN 31. „Trybson” rzucił się na Borowskiego

Ceremonia ważenia przed walką jest nieodłącznym elementem budowania zainteresowania wśród kibiców. Organizatorzy walk zarówno bokserskich jak i tych toczonych w formule MMA przykładają do nich dużą uwagę.

Marcin Najman chciałby NAKŁAŚĆ PO ŁBIE Jerzego Urbana. Trafiony w czuły punkt! Został SKOMPROMITOWANY

Niestety, nierzadko zdarza się, że rywale nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy i jeszcze przed właściwą walką dochodzi do rękoczynów, zwłaszcza gdy między rywalami jest osobisty konflikt. Tak też jest w przypadku „Trybsona” i Borowskiego.

Awantura na ceremonii ważenia przed FEN 31

Łukasz Borowski nie raz prowokował swojego rywala, twierdząc m.in. że nie jest on prawdziwym sportowcem, co zamierza udowodnić właśnie w najbliższą sobotę. Widać było, że obaj aż palą się do bitki.

Mariusz Pudzianowski pokazał DZIECKO! Są jak dwie krople wody, wielka tajemnica WYCIEKŁA!

W momencie, gdy zawodnicy stanęli ze sobą oko w oko, Borowski zaczął coś mówić do „Trybsona”. W pewnej chwili Paweł Trybała nie wytrzymał i szarpnął Borowskiego za rękę.

Ułamek sekundy później zawodnicy rzucili się sobie do gardeł i wyglądało to niezwykle groźnie. Rozdzielić ich było bardzo trudno, ale w końcu udało się i nie doszło do rozlewu krwi. Bójka zaczyna się w 1:40.

Prezes FEN odpowiada Wrzoskowi: OCHŁOŃ, NIE CZARUJ LUDZI! [Arena Koloseum #8]
Najnowsze