SZOKUJĄCA obietnica gwiazdora polskiej kadry. Przyznał to przed tysiącami widzów [WIDEO]

2020-11-28 7:30 ŁOLI
Jacek Góralski ekstraordynaryjnie
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Jacek Góralski ekstraordynaryjnie

Mistrzostwa Europy w piłkę nożną zbliżają się wielkimi krokami i wszyscy zawodnicy reprezentujący obecnie biało-czerwone barwy chcieliby znaleźć się na tym turnieju. Jednym z nich jest oczywiście Jacek Góralski, który na ten moment może kojarzyć się przede wszystkim z czerwoną kartką, którą zobaczył w meczu z Włochami w ramach Ligi Narodów. Jak jednak obiecuje pomocnik, na Euro nie ma mowy o tym, żeby takie zachowanie miało miejsce na murawie.

Jacek Góralski niejednokrotnie pokazał się z dobrej strony podczas gry w polskiej reprezentacji. Pomocnik na co dzień występujący w Kairacie Almaty słynie jednak z tego, że na boisku potrafi zamienić się w tzw. grzałkę, czyli może zrobić coś głupiego, nie myśląc o konsekwencji swoich działań, jak na przykład niepotrzebny faul. To właśnie miało miejsce podczas ostatniego meczu z Włochami w Lidze Narodów, gdzie Góralski najpierw obejrzał żółtą kartkę za brutalny wślizg wykonany w emocjach, a później raz jeszcze sfaulował rywala w środkowej strefie boiska, za co obejrzał drugi żółty kartonik i w konsekwencji musiał opuścić boisko przed końcem spotkania. Jak jednak sam mówi, jeśli wyjdzie na murawę podczas Mistrzostw Europy, które odbędą się w 2021 roku, nie ma mowy o takim zachowaniu. 

Robert Lewandowski publicznie OŚMIESZONY. Szokująca reakcja kolegi z drużyny

Jacek Góralski był gościem jednego z ostatnich odcinków "Foot Trucka". Pomocnik polskiej kadry zapytany przez Łukasza Wiśniowskiego o to, czy będzie w pełni gotowy mentalnie i fizycznie na mecze podczas Euro nie miał wątpliwości, że tak właśnie będzie. - O to się nie martw... - zdecydowanie odpowiedział Góralski. - Obiecuję, że grając np. z Hiszpanią nie zdobędę czerwonej kartki. 

Piotr Żyła pochwalił się swoim REKORDEM. Najdłużej robił to aż 54 godziny!

Najnowsze