Pogrzeb Kacpra Tekielego

i

Autor: PAPARA26

Poruszające zdjęcia

Justyna Kowalczyk przyniosła ją na pogrzeb męża. Tak razem z przyjaciółmi Kacpra Tekielego pożegnała ukochanego

2023-05-30 15:52

Justyna Kowalczyk pożegnała swojego męża. Polska olimpijka wzięła udział wraz z przyjaciółmi zmarłego Kacpra Tekielego udział w uroczystościach pogrzebowych, które odbyły się 30 maja 2023 roku. Na pożegnanie zmarłego wdowa po sportowcu, wraz z najbliższymi zmarłego, wzięła dość nietypowy przedmiot. Mamy zdjęcia.

Justyna Kowalczyk przeżyła wielką tragedię. 17 maja 2023 roku zmarł jej mąż, Kacper Tekieli, który zginął w trakcie wyprawy górskiej. Pogrzeb sportowca zaplanowany został na 30 maja 2023 roku, na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku. Przy okazji pogrzebu, sportsmenka, wraz z przyjaciółmi zmarłego, przynieśli dość nietypowe przedmioty w postaci pluszaków w kształcie zwierząt. Miało to jednak jeden, ważny cel, o którym nie każdy mógł wiedzieć. Te zdjęcia mówią wszystko.

Justyna Kowalczyk wraz z przyjajciółmi Kacpra Tekielego pożegnała ukochanego. Miała w ręce pluszaka

Pluszak w rękach Justyny Kowalczyk i przyjaciół zmarłego symbolizował wielkie przywiązanie Kacpra Tekielego do zwierząt, które za życia wspierał. Na uroczystości obecni byli pracownicy schroniska, którzy także mieli pluszowe zwierzaki w kształcie psów i kotów. Sama Justyna Kowalczyk, ogłaszając datę pogrzebu swojego męża publicznie, prosiła żałobników, aby na uroczystości pogrzebowe nie przynosili kwiatów, a dawali datki na schronisko.

- Pogrzeb Kacperka odbędzie się 30.05.2023 o 14.30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim. Bardzo proszę, by zamiast kwiatów, wieńców itd wspomóc schronisko dla zwierząt! https://schroniskopromyk.pl Mój kochany Mąż zwierzęta uwielbiał i na wszystkie możliwe sposoby przez całe swoje życie – pisała Justyna Kowalczyk na swoich mediach społecznościowych

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze