Przeszła zabieg

Justyna Żyła ingerowała w swój wygląd. Pozbyła się mankamentów ciała. Tak próbuje walczyć z pędzącym czasem

2022-09-13 7:44

W ostatnim czasie coraz mniej Justyny Żyły w mediach społecznościowych. Influencerka w ostatnich miesiącach zdecydowanie zmieniła swoje podejście do social-mediów. Czego to efekt? Nowej miłości? A może chodzi o coś innego? Tego nie wiadomo! Pewnym jest jednak, że zdecydowała się także na drobną zmianę w swoim wyglądzie. Tak próbuje walczyć ze starzeniem i pędzącym czasie.

Nikt nie ucieknie przed goniącym nas czasem. Z każdym dniem jesteśmy coraz starsi, a postępującego starzenia nie da się powstrzymać w stu procentach. Medycyna estetyczna pozwala jednak choćby maskować ten przykry dla wszystkich proces. Justyna Żyła zdecydowała się na ważny zabieg. Celebrytka i influencerka postanowiła ingerować w swój wygląd. Walka z pędzącym życiem nie jest łatwe. W ten sposób planowała pozbyć się mankamentów swojego ciała. Czy zauważymy tę zmianę na kolejnych zdjęciach? Przekonamy się z czasem!

Niewiarygodne, jak wygląda obecnie Piotr Żyła! Forma skoczka robi piorunujące wrażenie, po prostu wow

Justyna Żyła ingerowała w swój wygląd. Jak? Poznaj szczegóły w galerii poniżej!

Justyna Żyła nie boi się przyznawać do stosowania zabiegów medycyny estetycznej. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz chwali się poprawianiem „natury”. Nic w tym złego! Kto nie chciałby wyglądać perfekcyjnie i młodo całe życie? Na jaki zabieg zdecydowała się tym razem?

Były wojownik UFC zmarł na raka. Elias Theodorou miał tylko 34 lata, walczył o dostęp do legalnej marihuany

- Dziś robimy botoks. Pozbywamy się zmarszczek czoła oraz lwiej zmarszczki – czytamy na Instagramie Justyny Żyły.

Na twarzy byłej żony Piotra Żyły malował się uśmiech. Widać, że ewidentnie była zadowolona z zabiegu, który pozwolił nieco powstrzymać zmiany na twarzy.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska

Kim jest Justyna Żyła?

Justyna Żyła była żoną polskiego skoczka Piotra Żyły. Ich relacja rozpadła się po kilku latach małżeństwa. Wtedy celebrytka i skoczek zaczęli prać swoje brudy w mediach społecznościowych. Justyna Żyła miała swój autorski program w telewizji, wydała książkę kucharską i wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze