Justyna Żyła zaczepiła Piotra w Dzień Ojca. Wstawiła jego ZDJĘCIE sprzed lat

2019-06-23 12:18 FAN
Justyna Żyła
Autor: Marcin Wziontek Justyna Żyła

Była żona polskiego skoczka, Piotra Żyły już wiele tygodni nie komentowała spraw z przeszłości. W dzisiejszy szczególny dzień, jakim jest święto wszystkich tatusiów, wstawiła zdjęcie sprzed lat, na którym widać zawodnika ze swoją córeczką, do którego dodała też stosowny cytat.

Konflikt Justyny Żyły z Piotrem sprawił, że ta pierwsza stała się rozpoznawalna w polskim show-biznesie. Burza medialna, która wywiązała się wokół tej pary doprowadziła do tego, że kobieta została celebrytką, a jej kariera wystrzeliła nadspodziewanie szybko.

Żyła wystąpiła w Playboyu, prowadzi własny kanał na YouTube, trafiła do telewizji, gdzie jest tytułową bohaterką własnego show, w którym "pierze brudy do czysta", a także zatańczyła w Tańcu z Gwiazdami. Wszystko wskazuje, że to wszystko jest dopiero początkiem jej medialnej przygody.

W ostatnim czasie nie wypowiadała się na temat Piotra Żyły, skupiała się na swoich projektach, ale dziś ponownie zaczepiła byłego męża. Justyna wstawiła na Instagrama zdjęcie mężczyzny z ich wspólną córeczką, składając życzenia wszystkim tatusiom.

Dla wszystkich tatusiów wszystkiego najcudowniejszego. "Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli.” G. Herbert - napisała we wpisie w mediach społecznościowych, oznaczając całość hasztagami "Dzień ojca", "dzieciaki słodziaki", "taka malutka była" czy "tata".

Jeden z fanów skomentował wpis, doceniając, w jaki sposób kobieta stara się pielęgnować rodzinne relacja na linii ojciec - dzieci. - Staram się - odpisała Justyna.

Najnowsze