piłka nożna

i

Autor: Roy Janssen

Kartofliska PL - Bar Ulubiona ETV Warszawa NA ŻYWO. Kiedy i gdzie oglądać STREAM? Gdzie transmisja?

2017-08-15 16:39

Kartofliska PL - Bar Ulubiona ETV Warszawa NA ŻYWO. Mecz Kartofliska - Bar Ulubiona LIVE w Internecie. I runda Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego ZPN ONLINE STREAM. Oto prawdziwe piłkarskie wydarzenie weekendu w stolicy! Na stadionie Marymontu dojdzie do starcia byłych i obecnych gwiazd sportu! Kartofliska - w barwach których zobaczymy między innymi fightera MMA Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego - zmierzy się z zespołem ETV, w którym znowu błyszczeć będą byłe gwiazdy Legii Warszawa: Jacek Cyzio, Maciej Śliwowski czy Jacek Kasprzak. Tego nie można przegapić! Gdzie transmisja w Internecie z meczu Kartofliska PL - Bar Ulubiona ETV Warszawa?

Kartofliska PL - Bar Ulubiona ETV Warszawa NA ŻYWO. Mecz Kartofliska - Bar Ulubiona LIVE w Internecie. Mecz powinien być zacięty. Zespół ETV Warszawa zadbał o poważne wzmocnienia. Jacek Cyzio to dawny pogromca Manchesteru United. Maciej Śliwowski - pierwsza armata Legii z pierwszej połowy lat 90. Wreszcie Jacek Kasprzak, obecnie prezes Pilicy Białobrzegi, w swoim czasie czołowy pomocnik ligi, mistrz Polski z warszawskim zespołem. 46-latek w zespole ETV, którego sponsorem tytularnym został popularny w stolicy Bar Ulubiona, to zresztą prawdziwy weteran. Zadebiutował w jego barwach już w 2015 roku przeciwko Farmacji Tarchomin.

Swoje gwiazdy ma też ekipa Kartoflisk. To ekipa bardziej medialna. Radosław Rzeźnikiewicz to twórca popularnego kanału "Kartofliska.pl". Paweł Mogielnicki założył stronę "90minut.pl". Ale prawdziwą gwiazdą powinien zostać Łukasz Jurkowski. "Juras" to czołowy komentator MMA w Polsce, na dodatek w formie, bo przecież pod koniec maja, w trakcie KSW 39, wrócił do do MMA i pokonał na punkty słynnego Rameau Sokodjou.

Kartofliska PL - Bar Ulubiona ETV Warszawa NA ŻYWO. STREAM w Internecie

Mecz I rundy Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego ZPN Kartofliska.pl Warszawa – Bar Ulubiona ETV Warszawa rozpocznie się we wtorek 15.08.2017 o godzinie 17:00. Transmisję z wydarzenia w Internecie obejrzeć będzie można w tym miejscu:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze