Klara Lewandowska napisała list do św. Mikołaja. Ania W SZOKU, bardzo nietypowy prezent

2020-11-29 19:44 bol
Klara Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Klara Lewandowska

Ostatnie tygodnie dzielą nas od najbardziej wyjątkowego okresu w roku. Wielkimi krokami nadchodzą święta Bożego Narodzenia, a to idealny czas, by dzieci zaczęły pisać listy do świętego Mikołaja. Świąteczna atmosfera udziela się w domu Lewandowskich. Choinka została już ubrana, a mała Klarcia dzielnie zabrała się za poinformowanie starszego pana z siwą brodą, o czym marzy pod choinką. Ania była w szoku, bo to... bardzo nietypowy prezent!

Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez choinki i choćby najdrobniejszych prezentów pod nią! Świąteczne drzewko zostało już jakiś czas temu ubrane w domu Roberta i Anny Lewandowskich. Rodzice zawsze chcą wiedzieć, czym mogą uradować swoje pociechy. Stąd też zwyczaj pisania listów do świętego Mikołaja, gdzie można zawrzeć swoje wszystkie marzenia. Spisała, a właściwie narysowała, je już mała Klarcia. Czego pragnie dziewczynka?

ZOBACZ TEŻ: Lewandowska, Chodakowska i inne znane polskie FIT GIRL. Która z nich ma najlepsze auto?

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Klarcia zebrała się w sobie i poinformowała Mikołaja, jaki prezent pragnie otrzymać. Wiele dziewczynek w jej wieku myśli o kolejnych zabawkach, lalkach, misiach czy przytulankach. Córka Lewandowskich ma jednak bardzo nietypowe życzenie! Trenerka fitness pokazała na Instagramie proces "rysowania" listu do Mikołaja. Widać na nim narysowane... ciasteczka!

Anna Lewandowska o SPANIU z Robertem. Mają wyjątkowy RYTUAŁ i specjalny sprzęt w sypialni! [ZDJĘCIA]

- No co byś chciała dostać, powiedz? - spytała Ania Klarę. - Ciastko - powiedziała po cichu dziewczynka. - A jakie? - dopytała zaskoczona trenerka fitness. - Truskawkowe... - odpowiedziała Klarcia. Czy doczeka się takiego prezentu? Nie można tego wykluczyć! Widać jednak, że córeczka czerpie najlepsze wzorce od swoich rodziców. - Klara kocha ciastka. Chyba jak każde dziecko U nas w domu - zdrowe wybory - napisała "Lewa" na InstaStories!

Najnowsze