Ana Maria Marković

i

Autor: Instagram/Ana Maria Marković Ana Maria Marković

Zobacz sam!

Kocha się w Lewandowskim, rozpaliła fanów głębokim dekoltem. Gorąca piłkarka nie zostawiła wiele wyobraźni. Ale zdjęcia!

2024-07-09 22:12

Piłka nożna kobiet jest coraz bardziej popularna, a spora w tym zasługa jej największych gwiazd, które błyszczą nie tylko na boisku. Zdecydowana większość piłkarskich kibiców doskonale zna Alishę Lehmann czy Anę Marię Marković. Piękne piłkarki mają wielu miłośników, a ta druga jest zadeklarowaną fanką... Roberta Lewandowskiego. Marković potrafi rozpalić fanów i ostatnio zrobiła to ponownie, gdy pokazała się z głębokim dekoltem.

Jeszcze niedawno trudno było uwierzyć, że piłkarki mogą równać się popularnością z piłkarzami, ale to szybko się zmienia. Rozwój mediów społecznościowych sprawił, że w piłce nożnej kobiet nie brakuje prawdziwych gwiazd, których poczynania śledzą miliony fanów. Coś o tym wie Ana Maria Marković, która sukcesami nie może równać się z wieloma piłkarkami, ale i tak cieszy się ogromną sympatią kibiców. Duże znaczenie ma jej niezwykła uroda, która przyciąga kolejnych fanów. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 3,3 mln użytkowników, a piękna Chorwatka zachwyca zdjęciami i nagraniami. Niemal każdy jej post gromadzi setki tysięcy polubień!

Ana Maria Marković rozpaliła fanów głębokim dekoltem

Marković nie może się opędzić od fanów, a sama publicznie przyznała, że ma słabość do Roberta Lewandowskiego. To właśnie Polak jest jej ulubionym piłkarzem, o czym może nie powinna wiedzieć Anna Lewandowska. Na widok zdjęć pięknej chorwackiej piłkarki można poczuć się zazdrosnym, nawet jeśli nigdy nie poznała się z gwiazdorem FC Barcelony. Być może do takiego spotkania jeszcze kiedyś dojdzie, bo popularność 24-latki rośnie z tygodnia na tydzień, czemu trudno się dziwić. Marković wie, jak rozpalić fanów.

W ostatnim poście Marković postanowiła zareklamować naszyjnik zaprzyjaźnionej marki, ale z pewnością nie każdy zauważył błyskotkę już na pierwszy rzut oka. Piękna Chorwatka zapozowała w sukience z głębokim dekoltem i skupiła selfie na swojej twarzy. O tym, jaki wzbudziła zachwyt najlepiej świadczy fakt, że w zaledwie 5 godzin uzbierała 50 tysięcy polubień. W komentarzach standardowo nie zabrakło też miłosnych wyznań fanów.

Listen on Spreaker.
Najnowsze