Koszulki Rubina Kazań

i

Autor: https://twitter.com/sport_tvppl Niecodzienna sytuacja w meczu Raków-Rubin

Kompromitacja Rubina Kazań. Namalowali numery markerami, co za kuriozum

2021-08-05 22:50

To nie jest żart. Piłkarze Rubina Kazań na drugą połowę spotkania z Rakowem Częstochowa wyszli w koszulkach… bez numerów. To znaczy numery były, ale narysowane markerami, bowiem normalne im się odkleiły. Sędzia nie chciał dopuścić ich do gry. W ruch poszły trykoty zapasowe. Co dziwne - Rosjanie niechętnie założyli rezerwowe koszulki. Woleli nabazgrać na starych.

Szalone rzeczy w meczach 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA z udziałem polskich drużyn. We Wrocławiu sędzia do pierwszej połowy musiał doliczyć aż 19 minut. W Bielsku-Białej Raków mierzy się z Rubinem Kazań i spotkanie zostało wstrzymane, bowiem Rosjanie na druga połowę wyszli w koszulkach z narysowanymi numerami.

Sprawdź: Śląsk z minimalną zaliczką przed rewanżem. Liga Konferencji UEFA

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne

W ruch poszły markery i flamastry, bowiem normalne numery odkleiły się od koszulek. Ciekawe, co mieli w głowach działacze, trenerzy i piłkarze z Kazania. Jakim cudem myśleli, że narysowane numery zostaną zaakceptowane przez sędziego w meczu o poważną stawkę. Trwa walka o całkiem spore pieniądze od UEFA, a piłkarze z Kazania mają koszulki, z których odklejają się numery. Zamiast założyć zapasowe - wolą narysować numery.

Przeczytaj: Leo Messi odchodzi z FC Barcelona! Historia dzieje się na naszych oczach!

Na szczęście były komplety zapasowe. I w końcu można było grać. Numery raczej trzymały się pleców zawodników Rubina Kazań, choć ponoć nie wszystkie. Trudno stwierdzić, dlaczego piłkarze z Kazania od razu nie założyli drugiego kompletu strojów, przecież rezerwowe koszulki i spodenki zawsze są wymagane na meczach na takim poziomie. Kuriozalna sytuacja!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze