Kompromitacja Rubina Kazań. Namalowali numery markerami, co za kuriozum

2021-08-05 22:50
Koszulki Rubina Kazań
Autor: https://twitter.com/sport_tvppl Niecodzienna sytuacja w meczu Raków-Rubin

To nie jest żart. Piłkarze Rubina Kazań na drugą połowę spotkania z Rakowem Częstochowa wyszli w koszulkach… bez numerów. To znaczy numery były, ale narysowane markerami, bowiem normalne im się odkleiły. Sędzia nie chciał dopuścić ich do gry. W ruch poszły trykoty zapasowe. Co dziwne - Rosjanie niechętnie założyli rezerwowe koszulki. Woleli nabazgrać na starych.

Szalone rzeczy w meczach 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA z udziałem polskich drużyn. We Wrocławiu sędzia do pierwszej połowy musiał doliczyć aż 19 minut. W Bielsku-Białej Raków mierzy się z Rubinem Kazań i spotkanie zostało wstrzymane, bowiem Rosjanie na druga połowę wyszli w koszulkach z narysowanymi numerami.

Sprawdź: Śląsk z minimalną zaliczką przed rewanżem. Liga Konferencji UEFA

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne

W ruch poszły markery i flamastry, bowiem normalne numery odkleiły się od koszulek. Ciekawe, co mieli w głowach działacze, trenerzy i piłkarze z Kazania. Jakim cudem myśleli, że narysowane numery zostaną zaakceptowane przez sędziego w meczu o poważną stawkę. Trwa walka o całkiem spore pieniądze od UEFA, a piłkarze z Kazania mają koszulki, z których odklejają się numery. Zamiast założyć zapasowe - wolą narysować numery.

Przeczytaj: Leo Messi odchodzi z FC Barcelona! Historia dzieje się na naszych oczach!

Na szczęście były komplety zapasowe. I w końcu można było grać. Numery raczej trzymały się pleców zawodników Rubina Kazań, choć ponoć nie wszystkie. Trudno stwierdzić, dlaczego piłkarze z Kazania od razu nie założyli drugiego kompletu strojów, przecież rezerwowe koszulki i spodenki zawsze są wymagane na meczach na takim poziomie. Kuriozalna sytuacja!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze