Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV podzielił się mroczną przepowiednią! Dla wielu osób to byłby prawdziwy koszmar

Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Mroczna przepowiednia Krzysztofa Radzikowskiego

Krzysztof Radzikowski, który zdobył rzeszę fanów najpierw biorąc udział w konkursach dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później występując w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", transmitowanym na antenie TTV zalicza się do grona sportowców, którzy chętnie dyskutują z internautami. Przy okazji jednego z ostatnich postów siłacza, Radzikowski miał okazję do tego, aby podzielić się mroczną przepowiednią na temat przyszłości. Taki scenariusz może okazać się dramatyczny w skutkach dla wielu osób.

Obecna sytuacja pandemiczna daje się we znaki wielu osobom, przede wszystkim przedsiębiorcom oraz sportowcom, którzy każdego dnia muszą mierzyć się z licznymi problemami. Krzysztof Radzikowski, który od lat cieszy się sporą sympatią fanów, zdobytą najpierw podczas kolejnych zawodów dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później występując w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", transmitowanym na antenie TTV postanowił nie zwalniać tempa i cały czas dbać o dobrą formę. Postępami swojej pracy dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie chętnie wchodzi w dyskusję ze swoimi obserwatorami. Przy okazji opublikowania jednego z ostatnich postów, siłacz i gwiazdor programu TTV postanowił podzielić się mroczną przepowiednią na temat najbliższej przyszłości. 

Mroczna przepowiednia

Życie strongmana wzbudza spore zainteresowanie jego fanów, którzy chcieliby poznać jak najwięcej informacji dotyczących ich idola. Korzystając z okazji, jeden z użytkowników Instagrama postanowił zapytać Radzikowskiego, czy ten ma zamiar wystartować w zawodach, gdy zmieni się obecna sytuacja pandemiczna. Z pewnością nie spodziewał się takiej odpowiedzi, jaką otrzymał. Gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w czarnym barwach widzi bowiem to, co będzie się działo w naszym kraju w najbliższych miesiącach. Jak dokładnie będzie to wyglądało według siłacza? Dowiecie się zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Przed fanami Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV nic się nie ukryje! Momentalnie zauważyli u niego KOLOSALNĄ zmianę [ZDJĘCIE]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze