Lewandowska KOMBINUJE z naturą. Ma to związek z jej twarzą

2019-09-12 11:21 JWa
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Ania Lewandowska to jedna z najpopularniejszych Polek. Nasze rodaczki często słuchają jej rad związanych z dietą, ćwiczeniami czy kosmetykami. Nie ulega wątpliwości, że żona najlepszego polskiego piłkarza zna się na rzeczy. W najnowszym poście zdradziła, że uwielbia kombinować z naturą i przekłada się to na jej wygląd.

Ania Lewandowska jest żywym przykładem na to, że zdrowe prowadzenie się jest kluczem do świetnego samopoczucia. Była mistrzyni karate organizuje obozy dla rodaczek, dzięki którym zmieniają one swoje nawyki, jest przykładem do naśladowania. Swoje bezcenne rady przedstawia również na Instagramie. Na portalu społecznościowym porusza nie tylko sprawy związane z treningami czy prawidłowym odżywianiem, lecz także kosmetykami. W najnowszym zdradziła przepis na jedną ze swoich ulubionych maseczek.

Przy zdjęciu wymienione zostały nie tylko składniki, lecz także sposób, w jaki należy je połączyć, by odpowiednio działały. Co jest więc potrzebne do tajemnej maseczki Lewandowskiej? Oto lista składników:

  • pół szklanki siemienia lnianego
  • pół awokado
  • dwie szklanki wody
  • dwie łyżki oleju z awokado
  • kilka kropel soku z cytryny.

Ania Lewandowska przyznała jednocześnie, że lubi eksperymentować w tej dziedzinie. "Nie ukrywam, że trochę kombinuję, ale tylko z naturą, będę co jakiś czas wrzucała tutaj przepisy na Naturalne i domowe zabiegi" - czytamy we wpisie.

Najnowsze