Syn Szczęsnego za kierownicą Mercedesa. Zabawne WIDEO bramkarza reprezentacji Polski

2019-09-11 17:58 MD
Wojciech Szczęsny, reprezentacja Polski
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Wojciech Szczęsny

Po zgrupowaniu reprezentacji Polski, gdzie Wojciech Szczęsny pełnił funkcję rezerwowego w meczach ze Słowenią (0:2) i z Austrią (0:0), bramkarz korzysta jeszcze z chwili wytchnienia przed powrotem do obowiązków w Juventusie. Wolny czas spędza bawiąc się ze swoim nieco ponad rocznym synem Liamem. Fanom obserwującym go na Instagramie pochwalił się zabawnym wideo z tej sytuacji.

Dziecko golkipera reprezentacji Polski i mistrzów Włoch jest owocem miłości pomiędzy nim a znaną piosenkarką, Mariną Łuczenko-Szczęsną. Życie piłkarza wiąże się z częstymi podróżami i nieobecnością w domu, dlatego też piłkarz wolne chwile stara się poświęcać rodzinie, tak jak na załączonym poniżej obrazku. Jego syn wcielił się w rolę kierowcy zabawkowego Mercedesa, którym zdalnie sterował sławny tata.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Not sure which one of us has more fun... 😂🏎 Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

"Nie jestem pewien, kto z nas ma więcej zabawy" - napisał Szczęsny na swoim Instagramie. I faktycznie, relaks z synem w spokojnych okolicznościach przyrody z pewnością może znakomicie nastroić przed nadchodzącymi wyzwaniami między słupkami klubu z Turynu.

Najnowsze