Lewandowska pobiła rekord i... miała przez to wielkie problemy. Niespotykana sytuacja! "Nie wierzę w to"

2022-05-01 20:34
Anna Lewandowska pobiła rekord i... miała przez to wielkie problemy
Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska pobiła rekord i... miała przez to wielkie problemy

Lewandowscy mają patent na bicie rekordów. Robert zgarnia jeden rekord za drugim, bijąc coś, co teoretycznie jest już nie do pobicia. Anna Lewandowska także pokonała swój najlepszy wynik. W odróżnieniu od jej męża, ją... spotkały przez to problemy. - Nie wierzę w to - pisała zaskoczona trenerka fitness. Takiej sytuacji po prostu nie mogła się spodziewać.

Dla każdego pobicie jakiegokolwiek rekordu - nieważne czy własnego, czy ogólnoświatowego - jest powodem do dumy. Zazwyczaj bicie rekordów wiąże się z dużym sukcesem i samą radością. W skrajnych przypadkach może prowadzić do niemałych problemów. Przekonała się o tym bezlitośnie Anna Lewandowska, która rozczarowana przemówiła do swoich fanek za pośrednictwem Instagrama. Jej smutek aż przebijał się z materiału wideo, który nagrała na Stories na platformie społecznościowej.

Anna Lewandowska pobiła rekord i miała przez to problemy

Od kilku dni Lewandowska mocno promowała swoją aplikację i zbliżające się wyzwanie treningowe. Jaki był końcowy efekt? Gdy nadeszła pora wyzwania... serwery najzwyczajniej w świecie nie wytrzymały. - Dostaję od Was mnóstwo wiadomości, że nie możecie zalogować się do aplikacji i rozpocząć wyzwania. Mam pierwszy raz taką sytuację, ale serwery nam padły. Mój team działa, więc będę dawała Wam znać - przyznała rozgoryczona Lewandowska.

NIE PRZEGAP! Bayern zrównany z ziemią przez niemiecką prasę. Lewandowski najlepszy z najgorszych

Oto luksusy Roberta i Anny Lewandowskich. Dowiedz się więcej o nich z galerii poniżej!

Na kolejnych Stories Lewandowska przyznała, że problemy z aplikacją to właśnie efekt tego rekordu. - Walczymy z serwerami! Okazuje się, że jest rekordowa ilość osób biorących udział w wyzwaniu. Sama jestem w wielkim szoku - nie ukrywała zaskoczenia trenerka fitness. Po kilku godzinach sytuacja została doprowadzona do normy.

- Serwery opanowane. Wystartowaliśmy z naszym wyzwaniem - przyznała zadowolona, choć ewidentnie zmęczona całą sytuacją Lewandowska.

NIE PRZEGAP! Kolejny rekord Roberta Lewandowskiego! Polak najlepszy w historii Bundesligi

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze