Lewandowski błyszczy IDEALNYM KALOFYREM zza egzotycznej misy! Tym razem Ania to tło [ZDJĘCIE]

2020-07-13 18:06 Mil
Robert Lewandowski z córkami
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Robert Lewandowski z córkami

Trwa wakacyjny wypad Roberta Lewandowskiego wraz z całą rodziną na słoneczną Majorkę. Kapitan reprezentacji Polski i Bayernu Monachium kolekcjonuje zasłużone chwile relaksu po bardzo trudnym sezonie w Bundeslidze oraz Pucharze Niemiec. A jednocześnie chętnie dzieli się z fanami różnymi zdjęciami - tak zrobił i tym razem.

Najpierw ciężka praca okraszona sukcesami, potem relaks - "Lewy" odbiera aktualnie to, na co bardzo mocno sobie zasłużył. Kolejny raz został bowiem królem strzelców Bundesligi, a na jego drużynę nie było mocnych na ligowym podwórku ani w rozgrywkach ligowych, ani pucharowych. To jednak dla Bawarczyków nie koniec kampanii 2019/2020. Już w sierpniu bowiem mistrzowie Niemiec będą walczyli o triumf w Lidze Mistrzów należąc do grona faworytów.

Anna Lewandowska odda córki OBCEJ kobiecie? "Właśnie przyszedł ten czas"

Super Raport 13 VII (goście: Zalewski, Bosak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mimo wszystko nim to nastąpi, szkoleniowiec monachijczyków, Hans-Dieter Flick, pozwolił piłkarzom na nieco wytchnienia. Ci rozjechali się po Europie i dobrze się bawią. Robert Lewandowski postawił na wypad wraz z całą rodziną na Majorkę. Tam może się jakościowo relaksować, co jakiś czas dzieląc się z fanami różnymi zdjęciami. Jak teraz, gdy zaprezentował perfekcyjnie wyrzeźbione mięśnie brzucha zza misy z egzotycznymi owocami. Przy takim "Lewym" jego piękna Ania stanowi tylko tło!

Fnom Bayernu z pewnością bardzo mocno zależy na tym, aby ich najlepszy zawodnik zjawił się ponownie w klubie w doskonałej formie - wypoczęty, radosny, gotowy do podjęcia olbrzymich wyzwań. Bo tych w przypadku monachijskiego zespołu w najbliższych tygodniach zdecydowanie nie zabraknie!

Najnowsze