ŁKS Łódź - GKS Tychy TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać ŁKS Łódź - GKS Tychy STREAM ONLINE LIVE ŁKS Łódź - GKS Tychy w TV Na jakim programie 20.02.2021

2021-02-20 12:35 PFK
ŁKS Łódź
Autor: Cyfra Sport ŁKS Łódź

ŁKS Łódź - GKS Tychy TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ŁKS - Tychy STREAM ONLINE LIVE ŁKS - Tychy w TV Na jakim programie ŁKS - Tychy LIVE STREAM w INTERNECIE. Piłkarze 1. ligi nadrabiają zaległości z jesieni. Wicelider ŁKS zmierzy się u siebie z Tychami w meczu 17. kolejki. Łodzianie w końcówce rundy jesiennej zanotowali serię czterech meczów bez wygranej, w tym przegrali trzy razy. Czy przerwą złą passę? Niedawno odpadli z rozgrywek Pucharu Polski, gdzie zostali wyeliminowani przez Legię Warszawa. ŁKS do prowadzącej w tabeli 1. ligi Termaliki Nieciecza traci aż dziesięć punktów. GKS Tychy zajmuje w tabeli siódmą pozycję. Gdzie oglądać ŁKS - Tychy w TV NA ŻYWO Na którym kanale ŁKS - Tychy STREAM LIVE ONLINE.

ŁKS - Tychy oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

ŁKS - Tychy LIVE STREAM w INTERNECIE. Tak przed meczem z Tychami wypowiedział się trener łodzian Wojciech Stawowy. - ŁKS jest gotowy. Wszystko to, co mieliśmy w planach zostało przepracowane - wyznał szkoleniowiec ŁKS-u, cytowany przez oficjalny portal klubu. - Ekstraklasa albo śmierć”? Nie, to bardzo słabe hasło i pochodzimy do sprawy zgoła inaczej. Mamy oczywiście świadomość tego, o co gramy i zamierzamy swój cel zrealizować, ale chcemy się skupiać zawsze na najbliższym meczu. Teraz liczy się tylko ten z GKS-em. Nasze wzmocnienia w przerwie zimowej były przemyślane i chociaż liga dopiero przed nami, zaryzykuję stwierdzenie, że są trafione. Kadrowo jesteśmy zespołem silniejszym od tego z jesieni i mam nadzieję, że potwierdzi to boisko - stwierdził trener Wojciech Stawowy, którego opinię zacytował portal ŁKS-u. Mecz ŁKS - Tychy w zaległym meczu 17. kolejki 1. ligi w sobotę 20 lutego o godzinie 12.40. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

ŁKS - Tychy GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie ŁKS - Tychy

Mecz ŁKS - Tychy w 1. lidze zostanie rozegrany w sobotę 20 lutego. Początek spotkania ŁKS - Tychy o godzinie 12.40. Transmisja tv na żywo z meczu ŁKS - Tychy w Polsat Sport.

Najnowsze