ŁKS - Sandecja TV NA ŻYWO. I liga: ŁKS - Sandecja STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać ŁKS - Sandecja w TV Na jakim programie 27.09.2020

2020-09-27 0:27 PFK
Widzew - ŁKS 0:2
Autor: CyfraSport Widzew - ŁKS 0:2

ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: ŁKS - Sandecja TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ŁKS - Sandecja w TV Na jakim programie mecz ŁKS - Sandecja STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze ŁKS-u zapomnieli o spadku z Ekstraklasy i znakomicie odnaleźli się w pierwszoligowej rzeczywistości. Początek mają rewelacyjny. Wygrali cztery mecze i mają znakomity bilans bramkowy: 11-1. Pierwszą bramkę stracili w poprzedniej kolejce w starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Przeciwko Sandecji są faworytem. Rywale nie zdobyli do tej pory punktu. Gdzie obejrzeć ŁKS - Sandecja TV NA ŻYWO Na którym kanale ŁKS - Sandecja LIVE STREAM ONLINE.

ŁKS - Sandecja Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Trener Wojciech Stawowy w rozmowie z oficjalną stroną łódzkiego klubu tak ocenił najbliższego rywala. - Pozycja Sandecji w tabeli nie odzwierciedla potencjału tej drużyny - podkreślił szkoleniowiec ŁKS-u na klubowym portalu. - Musimy być zmobilizowani. Wiem, ze jeżeli zespół będzie realizował założenia taktyczne, zachowa koncentrację i wyjdzie na boisko zdeterminowany, jesteśmy w stanie zakończyć mecz z korzystnym wynikiem - zaznaczył opiekun wicelidera. Sandecja przegrała cztery mecze i ma bilans bramkowy 2-8. Ostatnio uległa 1:2 u siebie Odrze Opole. - Trudno być zadowolonym po takim meczu, którego nie mieliśmy prawa przegrać - tak porażkę z Odrą skomentował trener Piotr Madrysz, którego opinię zacytowała witryna klubu z Nowego Sącza. - Dwa pierwsze spotkania z Termalicą czy w Legnicy można było te porażki wkalkulować, choć wiadomo, że nie wychodzi się na boisko żeby przegrać, to mecz z Odrą był z gatunku takich, w których powinniśmy powalczyć o całą pulę. Walczyliśmy, ale niestety nieskutecznie. Trudno, czekają nas kolejne spotkania i trzeba będzie w nich szukać punktów - zastanawiał się Piotr Mandrysz. Gdzie obejrzeć mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Informacja poniżej.

ŁKS - Sandecja GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie ŁKS - Sandecja

Mecz ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz w 5. kolejce I ligi zostanie rozegrany w niedzielę 27 września. Początek spotkania ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz o godzinie 12.40. Transmisja z meczu ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz w Polsat Sport. Stream online z meczu ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz dostępny w usłudze Ipla.