Pele

i

Autor: screen/youtube.com/SkySports Retro

Mamy oświadczenie rodziny

Mamy komunikat rodziny po śmierci Pelego. Padły piękne słowa, można się wzruszyć

2022-12-30 7:31

Śmierć Pelego jest niewątpliwie jednym z najsmutniejszych wydarzeń w piłce nożnej ostatnich lat. Legenda futbolu przez długi czas zmagała się z nowotworem i swoje ostatnie chwile spędziła u boku najbliższych, którzy do samego końca czuwali przy umierającym Brazylijczyku. Teraz, rodzina eksgracza Santosu, New York Cosmos i reprezentacji Canarinhos wydała oświadczenie, w którym pożegnała legendę. Padły piękne słowa.

Odejście Pelego pogrążyło w żałobie wszystkich fanów światowej piłki nożnej. Legendarny przed laty zawodnik od dłuższego czasu zmagał sie z problemami natury zdrowotnej i ostatnią walkę o swoje życie przegrał w szpitalu. Rodzina zawodnika była przy nim przez cały ten czas i tuż po śmierci Pelego wydała oświadczenie, w którym pożegnała się z trzykrotnym mistrzem świata. Padły piękne słowa.

Pele nie żyje. Rodzina Brazylijczyka wydała oświadczenie

Śmierć Pelego wzbudziła wielki ból w całym piłkarskim świecie, który nie może pogodzić się z odejściem legendy światowego futbolu. W mediach nie brakuje kondolencji dla rodziny zmarłego, która do końca czuwała przy Brazylijczyku. Sama familia, dla której ostatnie dni były wyjątkowo ciężkie, opublikowała oświadczenie, w którym żegna się z kultową postacią piłki nożnej.

- Inspiracja i miłość naznaczyły drogę króla Pele, który dziś odszedł w pokoju. Na swojej drodze Edson oczarował świat swoim geniuszem sportowym, powstrzymał wojnę, prowadził prace społeczne na całym świecie i szerzył to, w co najbardziej wierzył, że miłość jest lekarstwem na wszystkie nasze problemy. Jego przesłanie staje się dziś spuścizną dla przyszłych pokoleń. Miłość, miłość i miłość, na zawsze - napisała rodzina Pelego.

Sonda
Czy Pele jest najlepszym piłkarzem w historii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze